خوش آمدید

نشست مدیران شرکت پژوهشی شهریاران با مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

موضوعات : فرهنگی

حسین نامور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر:

هرگونه ایده و اختراعی که موجبات پویایی صنعت و تولید را فراهم میآورد را استقبال می کنیم وآمادگی  خود را با هرگونه همکاری با شرکت پژوهشی شهریاران درجهت پویایی اقتصاد را اعلام میداریم.


به گزارش شرکت پژوهشی شهریاران،دكتر خورشيدى رئيس هيات مديره ، مهندس كريمى مدير عامل شركت پژوهشى شهرياران با جناب مهندس نامور مدير عامل منطقه ويژه اقتصادى
رئيس هيات مديره و مدير عامل شركت پژوهشى شهرياران جلسه ای درمحل دفتر مهندس نامور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر دیدار نمودند.


درابتدا آقای مهندس نامور ضمن خوش آمد گویی، منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را یکی از برترین مناطق ویژه اقتصادی کشور دانسته که بهترین موقعیت را نسبت به سایر مناطق با توجه به نزدیک بودن به مرکز استان را دارا بوده و از ظرفیت و پتانسیل بالایی برای جذب سرمایه و حمایت از تولید داخلی برخوردار می باشد.

ایشان افزودند،ازهرگونه ایده و اختراعی که موجبات پویایی صنعت و تولید را فراهم میآورد را  استقبال  وآمادگی  خود را با هرگونه  همکاری با شرکت پژوهشی شهریاران درجهت پویایی اقتصاد را اعلام داشتند.

درادامه رییس هیات مدیره ضمن قدردانی از مهندس نامور خواستار حمایت ازپژوهشگران و نخبگان با انگیزه و جوان گردیده وبا توجه به شرایط اقتصادی منطقه خواستار دراختیار گذاشتن تجربيات موفق خود در زمینه های مختلف اقتصادی گردیدند.

در پایان نیز مدیر عامل شرکت پژوهشى شهریاران به تشریح عملکرد شرکت پرداخته وبا توجه به جایگاه ارزنده پژوهش آمادگی شرکت خودرا در خصوص تحقیق و پژوهش در زمینه های مختلف اقتصادی و صنعتی با استفاده از نخبگان کشوری و استانی اعلام داشتند.

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 23 ارديبهشت ماه 1396
  • 603 بازدید
  • 4 نظر