خوش آمدید

عملکرد خوب و جهادی یک مدیر کل دلواری که رضایت مردم استان را به خود جلب کرده است:

عملکرد خوب و جهادی یک مدیر کل دلواری که رضایت مردم را به خود جلب کرده است:


مدیرعامل بانک صادرات استان بوشهر مهندس نامور به صورت جهادی برای استانش تلاش می کند/ دکتر سالاری لطفاً مطالعه فرمایید

با نگاهی گذرا به عملکرد مدیران بانکهای استان بوشهر متوجه می شویم که شعر معروف « بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند/ چوعضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار» از شاعر شیرین سخن سعدی شیرازی به صورت مجزا شامل حال دو قشر از مدیران می شود.

 

خبر ساحلی - با نگاهی گذرا به عملکرد مدیران بانکهای استان بوشهر متوجه می شویم که شعر معروف « بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند/ چوعضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار» از شاعر شیرین سخن سعدی شیرازی به صورت مجزا شامل حال دو قشر از مدیران می شود.

از زمان روی کار آمدن مهندس  حسین نامور  یکی از زاده دیار شهید رئیسعلی دلواری در شهر دلوار و یکی از مدیران پرتلاش استان واز استان قم به بوشهر، رویکرد بانک صادرات استان بوشهر در جذب ارباب رجوع، ارائه خدمات متعدد بانکی به مردم، ایجاد تسهیلات الکترونیکی جهت رفع نیازمندیهای مردم با ایجاد خود پردازها در سطح شهر ها و روستاهای استان و همچنین جذب مشتریان متمول جهت سرمایه گذاری در این بانک پیشرفت چشمگیری داشته است که قطعاً از چشم مرکز نشینان دور نیست و از نگاه استاندار و معاونین نیز نباید دور باشد.

اطلاعات موثق و مستندی در دست است که مهندس نامور در مدت خدمت خود در استان قم ام القرای جهان اسلام و با وجود علمای بزرگ جهان تشیع، عملکردی قابل قبول داشته و هنوز هم علما و شخصیتها به طور مستمر با این مدیر بومی بوشهری و تنگستانی ارتباط کامل دارند.

وی که از خانواده معظم شهدا می باشد، در طول خدمت خود در استان قم بالغ بر 11 هزار وام قرض الحسنه بسته به دستور علما به طلاب کم درامد با ایمان با توجه به شهریه محدود آنها پرداخت کرده است که در همین رابطه آیت الله مکارم شیرازی از وی حضوراً تقدیر و خواستار ادامه این روند تا زمان حضورش در استان قم می باشد.

ما با روی کار امدن این مدیر دلسوز به استان بوشهر، علاوه بر این که نیروهای بومی، متخصص، متعهد و با ایمان استان بوشهر از آمدن وی خوشحال شدند، همگی با وی هم عهد و هم قسم شدند تا برای رفع مشکلات مردم حداکثر تلاش خود را انجام دهند که می باید در این مورد علاوه بر شکر خداوند، از مدیر عامل بانک صادرات ایران و همچنین حاج علی زینبی مدیر حراست بانک صادرات کشور نیز تشکر کرد که اجازه خدمت به این فرد تشنه خدمت و نه شیفته قدرت را دادند و باید با حمایت از مهندس نامور جهت خدمت در این استان مظلوم از هیچ حمایتی برای وی دریغ نکنند.

 

بر اساس برخی گزارشات موثق، کارهای فرهنگی بانک صادرات خصوصاً در ترویج دین و فرهنگ اسلامی نسبت به مدیران قبلی در این بانک افزایشی معادل 100 برابر دارد. جالب اینجاست به عنوان مثال مدیریت و پرسنل بانک صادرات جهت تکمیل خیمه گاه قمر بنی هاشم در بوشهر مبلغ 73 میلیون تومان کمک کرده اند که به نوعی بی سابقه است. از کارهای دیگر این مدیر و همکارانش می توان به ساخت مقبره شهیدی در روستای کاردنه در بخش شنبه زلزله زده اشاره کرد. آنها در حالیکه همه به فکر ساختن خیابان، کوچه، ساختمان و ... بودند، قبر یک شهید که تخریب شده بود را با مبلغ 14 میلیون تومان در یک فضای معنوی و زیبا تعمیر و تحویل اهالی محل دادند.

این بانک در ماه مبارک رمضان 93 با دادن افطاری به بیش از 700 نفر از مددجویان کمیته امداد به فرمان مقام معظم رهبری که فرمودند: بهترین اعمال در این ماه رسیدگی به حال محرومان جامعه است نیز ندای لبیک سر دادند. همچنین در این ماه ده ها مسجد و حسینیه نیز که به نوعی دچار مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری بودند نیز توسط همین مدیر، پرسنل محترم و حمایتهای مدیر عامل بانک صادرات ایران رفع مشکل شد.

در اینجا یک سوال از استاندار محترم دکتر سالاری و معاونت محترم ایشان مهندس عوض پور داریم؛ آیا با وجود بانکهای متعدد در بوشهر که 99 درصد آنها غیر بومی هستند، یک دهم آنها صورت می گیرد؟ وقتی از آنها درخواست کمکی برای محرومین می شود، بهانه می اورند که بانک خصوصی است و ما متاسفانه قادر به انجام هیچ نوع کاری نیستیم. قطعاً نمی توان ایرادی به آنها گرفت، زیرا اولاً حقوق خود را کامل از بانک می گیرند و ثانیاً اینجا بوشهر است و دلی برای مردم سوخته نمی شود که کاری انجام گیرد. مطمئناً اگر این مدیران در شهرهای خود بودند تا پای جان برای همشهریان خود تلاش می کردند، اما در هر پروازی مدیری از استان خارج شده و مدیری از خارج استان وارد می شود.

لذا جا دارد استاندار محترم دکتر سالاری و مهندس عوض پور با یک حساب سرانگشتی متوجه شوند اگر فقط یک هفته وقت برای تغییرات مدیریتی در استان بوشهر بگذارند، قطعاً مردم ما و اقتصاد ما ضرر که نمی کند هیچ، سود کلانی نیز شامل حالشان می شود.

در اینجا ذکر یک نکته را به عنوان یک خبرنگار و دلسوز استانم ضروری می دانم. به عنوان مثال؛ اکثر حسابهای پارس جنوبی در بانکهای تجارت و ملت است؛ قانونی و بدون اشکال. اما چه سودی از این حسابها به هم استانیهای بنده می رسد؟ به نظر شما در بانکهای استان مثل تجارت، سپه، ملی، مسکن، رفاه، ملت، پست بانک، کشاورزی و ... دهها نفر بومی متخصص، متعهد و دلسوز وجود ندارد تا پستی بگیرند و خدمتی ارائه کنند شبیه آنچه در بانک صادرات بوشهر می افتد؟

این پایگاه خبری هم از  مهندس حسین نامور که یکی از بزرگان شهر دلوار با چنین عملکردی توانسته اند  رضایت همه را به خود جلب کنند و نشان دهند که میتوانیم خودمان باشیم تشکر میکنیم...

                           ارزوی موفقیت روز افزون به همشهری و بزرگ شهر دلوار

 

تشکر از دلیران تنگستان


  • 787 بازدید
  • 1 نظر