خوش آمدید

زمزمه های جهت انتخاب بخشدار دلوار و مشخص شدن گزینه این بخشداری :

موضوعات : سیاسی

زمزمه های جهت انتخاب بخشدار دلوار و مشخص شدن گزینه این بخشداری :

مطمئناً تحقق حماسه اقتصادی در پرتو حماسه سیاسی خواهد بود زیرا دولتی که می خواهد زمام امور را به دست بگیرد می آید تا مشکلات باقیمانده را برطرف نماید که این مساله ابتدا مستلزم حماسه سیاسی و حضور مردم و در مرحله بعد مستلزم برنامه ریزی درست در بحث اقتصادی خواهد بود.


به گزارش ساحلی: بخش دلوار چند ماهی است که بدون بخشدار سپری میکند و به  صورت سرپرستی اداره میشود و بنا به درخواست های مکرر مسئولین بخش دلوار از جمله  امام جمعه محترم بخش دلوار جهت انتخاب بخشداری مردمی و فعال  و پیگیری های شورای محترم شهر دلوار جهت  انتخاب بهترین بخشدار که با روحیه  مردم ولایتمدار و مذهبی دوست دلوار  تعامل داشته باشند انجام شده است.

 با توجه به پیگیری این پایگاه خبری  و آنچه که در گفت و شنود ها بیان شده است گزینه های مختلفی جهت گرفتن سکان بخشدار دلوار بخشدار بومی از بخش دلوارو شهرستان تنگستان معرفی شده ولی مورد تایید مسئولین استانی قرار نگرفته است.

با توجه به گفت و شنود هایی بیان شده  گزینه بخشدار دلوار انتخاب شده است  که گزینه انتخابی  یکی از کارمندان استانداری بوشهر میباشد و کارهای  پایانی آن صورت گرفته  که تا هفته آینده  این گزینه در بخشداری دلوارمعارفه خواهد شد.

حال باید ببینیم چه کسی  این اداره مهم و سیاسی یک بخش  آن هم بخش مهم و حماسه آفرین دلوارو اولین بخشدار دولت یازدهم این سکان را بعهده  خواهد گرفت. 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 7 خرداد ماه 1393
  • 901 بازدید
  • 7 نظر