خوش آمدید

راه اندازی شعبه شهری آموزش فنی و حرفه ای

موضوعات : فرهنگی

مهندس شعبانی سرپرست بخشداری دلوار:

آموزش مهارت فنی و حرفه ای با توجه به شناخت نیاز مندیهای بازار کار و کسب و ایجاد اشتغال زود بازده در رونق اقتصادی و معیشت جوانان یک امر حیاتی است.


به گزارش خبر ساحلی ،با درخواست دفتر امام جمعه محترم بخش در راس حجت الاسلام و المسلمین زاهددوست و شهرداری و شورای اسلامی شهر دلوار ، مرکز نیکوکاری شهر دلوارو پیگیری فرماندار محترم تنگستان و سرپرست بخشداری دلوار بزودی شعبه شهری آموزش فنی و حرفه ای دلوار راه اندازی خواهد شد.

مهندس کازرونی مدیرکل فنی و حرفه ای استان ، مهندس بازیار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ،آقای دکتر زمانی و مهندس کریمی طی یک جلسه با مهندس شعبانی در بخشداری دلوار جزییات کار را بررسی و سپس از محل دائر نمودن دوره آموزشی کامپیوتر در ساختمان قدیم شهرداری خبر داد.

مهندس شعبانی سرپرست بخشداری دلواردر این جلسه خاطر نشان کرد: آموزش مهارت فنی و حرفه ای با توجه به شناخت نیاز مندیهای بازار کار و کسب و ایجاد اشتغال زود بازده در رونق اقتصادی و معیشت جوانان یک امر حیاتی است.

وی افزود :مهارت دیدگان فنی و حرفه ای از شانس بیشتری در ورود دانشگاها برخوردارند.

مهندس کازرونی اظهار داشت : با استقبال بسیار خوبی که از طرف جوانان و دانش آموزان شهر دلوار بعمل آمده امید است در آینده نسبت به توسعه آن در سایر رشته ها اقدام خواهد شد.

 

 

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 9 آذر ماه 1395
  • 890 بازدید
  • 5 نظر