خوش آمدید

حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه دلوار مسئول برگزاری شهربازی معارفی در بوشهر شد:

حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه دلوار مسئول برگزاری شهربازی معارفی در بوشهر شد:


با حضور آیت‌الله صفایی‌بوشهری؛
دومین شهربازی معارفی کشور در بوشهر افتتاح شد

در آیینی با حضور آیت‌الله‌ صفایی‌بوشهری دومین شهربازی معارفی کشور در شهر بوشهر افتتاح شد.

خبرگزاری فارس: دومین شهربازی معارفی کشور در بوشهر افتتاح شد
  •  

 مسئول برگزاری شهربازی معارفی بوشهر در حاشیه افتتاح این شهربازی اظهار داشت: دومین شهربازی معارفی کشور با همکاری موسسه قرآنی تبیان قم و مشارکت شهرداری، شورا و آموزش و پرورش بوشهر با حمایت آیت‌الله صفایی‌بوشهری در شهر بوشهر گشایش یافته است.

حجت‌الاسلام علی زاهد‌دوست افزود: این شهربازی با هدف پرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان به صورت هدفمند و اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی برای استفاده از بازی‌ها در جهت تبیین و تبلیغ آموزه‌های دینی افتتاح شده است.

وی تصریح کرد: در بازی‌های تدارک دیده شده در این شهربازی، پیام‌های فرهنگی و معنوی نیز در قالب تفریح و هیجان به کودکان منتقل می‌شود.

مسئول برگزاری شهربازی معارفی بوشهر و امام جمعه دلوار اضافه کرد: در این شهربازی 18 بازی مختلف تدارک دیده شده که شامل راپل، گردونه، گوبال، محرم و نامحرم، رمی جمرات، دلقک‌های صهیونیستی، کشتی نوح، صخره نوردی، استخر توپ از ساعت 9 تا 13 و عصرها از ساعت 17 تا 11 شب پذیرای علاقمندان است.

زاهد‌دوست بیان کرد: این برنامه فرهنگی از طرف جمعی از فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی استان بوشهر با همکاری موسسه قرآنی تبیان شهر قم و مشارکت شورا و شهرداری و آموزش و پرورش بوشهر انجام شده و تا 14 فروردین ماه نیز دائر است.

وی با اشاره به اینکه استفاده از بازی‌های این شهربازی رایگان است، گفت: انتظار داریم با حمایت مسئولان استان زمینه برای تداوم و استمرار فعالیت این شهربازی در بوشهر فراهم شود.

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 9 فروردين ماه 1394
  • 598 بازدید
  • 1 نظر