خوش آمدید

تصویر- معرفی اولین جوان دعوت شده به تیم ملی از بخش دلوار

 تصویر- معرفی اولین جوان دعوت شده به تیم ملی از بخش دلوار

به گزارش ساحلی :  این فرد متولد این بخش و زاده دیار سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری از بخش دلوار است که نام خود را در اولین نام آواران دعوت به تیم ملی رقم بزند این فرد سال ۱۳۸۱ در دبستان شهید خورشید خلیلی در بخش دلوار  تحصیل خود را آغاز کرده و تا پنجم ابتدایی را در آن مدرسه گذرانده.که برای او آروزی موفقیت و سربلندی داریم.....


با سلام
من حسین غریبی متولد ۲۹ مرداد سال ۱۳۷۵ وزاده ی بندر  بوالخیر از بخش دلوار توابع شهرستان تنگستان
سال ۱۳۸۱ در دبستان شهید خورشید خلیلی تحصیل خود را آغاز کردم و تا پنجم ابتدایی را در آن مدرسه گذراندم.
به خاطر دارم در سالی که سوم دبستان بودم آقای تقی زاده دبیر آن وقت از دانش آموزان پرسید میخواهید در آینده چه شغلی داشته باشید.همه ی دانش آموزان میگفتند دکتر یا مهندس ولی من با این که جزء دانش آموزان ممتاز کلاس بودم و پدرم معلم بود با افتخار تمام سرم را بالا کردم و گفتم من میخواهم در آینده یک فوتبالیست بزرگ شوم و برای تیم ملی کشورم به میدان بروم.از همان بچه گی شوق فوتبالیست شدن را در سر داشتم.
آن زمان ۴ بار
برای تیم منتخب بخش دلوار انتخاب شدم و ۲ سال آخر کاپیتان این تیم بودم


دوران راهنمایی فرا رسید و من پیشرفت ذاتی فوتبال را در خود میدیدم و هر روز که میگذشت علاقه ام به فوتبال بیشتر می شد.سال اول راهنمایی را درمدرسه شهید نامور بوالخیر گذراندم و سال دوم راهنمایی به بوشهر آمدیم و ساکن بوشهر شدیم . من در مدرسه شهید حسین فهمیده مشغول به تحصیل شدم.دبیرستان را هم در هنرستان طالقانی گذراندم و اکنون دانشجو رشته تربیت و بدنی هستم.سال سوم راهنمایی را تموم کردم که توسط یکی از دوستان فهمیدم نوجوانان شاهین تست گذاشته است و بازیکنان بعد از این که تست را موفق پشت سر گذاشتند به تیم می پیوندند.این بهترن فرصت برای به تحقق یافتن آرزو های من بود.آن موقع شاهین لیگ برتری بود و همه دوست داشتند در یکی از رده های شاهین بازی کنند.من حدودا بین ۳۰۰ نفر بازیکن تستی انتخاب شدماکنون ۴ فصل است که برای شاهین بازی میکنم و تا کنون ۵۸ بازی رسمی برای شاهین انجام داده ام

.
جالب ترین خاطره ورزشی ام بر میگردد به دوران نوجوانان.
برای بازی دوستانه با صنعت نفت به آبادان رفتیم در خوابگاه من یه شیطنت خیلی کوچک انجام دادم و آقای خواجه که کمک مربی هم بود آمد جلوی همه ی بچه ها سرم را با نوشابه شست و شو داد.یادش بخیر دوران خوب و شیرینی بود.
وضعیت الان جوانان شاهین؟
وضعیت خوبی هست.امسال دو افتخار بزرگ کسب کردیم.اول قهرمان لیگ استان شدیم و دوم در مسابقات کشوری نمایش خوبی داشتیم و توانستیم به لیگ یک کشور صعود کنیم.امیدوارم فصل آینده درلیگ یک قهرمان شویم و راهی لیگ برتر شویم.
نظرات در مورد ورزش تنگستان/جوانان و فوتبال؟
آن جا استعداد های زیادی در رشته فوتبال وجود دارد که متاسفانه به دلیل کمبود امکانات هیچ کدام از این استعداد ها دیده نمیشوند.
آروزهای فوتبالی و غیر فوتبالی؟
آروز غیر فوتبالی ام شفا تمام بیماران و سلامتی تمام مادر و پدر های دنیاست
آرزوی فوتبالی ام بازی در بوندسلیگا (لیگ آلمان) می باشد.به لیگ آلمان علاقه خیلی فراوانی دارم و همیشه بازی های آن لیگ را دنبال میکنم.

وصیه برای جوانان تنگستان؟
از همه جوانان استان بوشهر و شهرستان تنگستان میخواهم که هیچ وقت دست از رسیدن به آرزو های خود بر ندارند. بدون غرور و با تلاش و پشتکار فراوان به سوی هدف خود حرکت کنند.برای رسیدن به اهداف خود فقط کافیست از لذت ها بگذریم و سالم فکر کنیم.

حرف آخر:

سپاسگذارم از خانواده ام و به خصوص پدر و مادرم.
تشکر میکنم از تمام مربی هایی که تا به امروز برای من زحمت کشیدند: سید عادل میری/مجید هنرمند/علی خواجه/مهدی حبشی/محسن بازدار و به خصوص مربی فعلی ام آقای مسعود احمدی که همواره زحمت های فراوانی برایم کشیده است.

 

 

منبع:بیرمی


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 6 تير ماه 1393
  • 1085 بازدید
  • 5 نظر