خوش آمدید

بزرگترین شهربازی جنوب کشور در بوشهر راه‌اندازی می‌شود

بزرگترین شهربازی جنوب کشور در بوشهر راه‌اندازی می‌شود

 

 
 

بزرگترین شهربازی جنوب کشور در بوشهر راه‌اندازی می‌شود

 

 
 

 
 

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: مدیریت شهری برای راه اندازی بزرگترین شهربازی جنوب کشور با تجهیزات مدرن در بوشهر، بخش خصوصی را پای کار آورده است.

بوشهربه گزارش خبر ساحلی ، عبدالخالق برزگرزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حضور سرمایه گذار و بخش خصوصی برای راه اندازی شهر بازی یکی از اولویت‌های اصلی دردستور کار شورای اسلامی شهربوشهر  است که به صورت جدی شورا آن را دنبال می‌کند.

وی از موافقت یک سرمایه گذار برای ساخت شهربازی بوشهر خبرداد و افزود: یک سرمایه‌گذار برای احداث شهربازی مدرن در پارک شغاب مدرن تقاضا داده است ، که شورا با کلیات احداث این شهربازی موافق است.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با بیان اینکه هم اینک مراحل جانمایی و شیوه مشارکت با سرمایه گذار در حال  تدوین است تصریح کرد: نحوه واگذاری اراضی به سرمایه‌گذار،  شیوه مشارک شهرداری ،جانمایی نهایی  در حال انجام است و به محض طی شدن این مراحل  بدون قرار گرفتن در بروکراسی اداری این طرح در دستور کار شورا قرار می‌گیرد تا انشااه ح بزودی شاهد آغاز پروژه مراحل عملیاتی احداث شهربازی بوشهر باشیم.

وی با بیان اینکه یکی از خواسته‌های دیرینه مردم شهر بوشهر ساختن  یک شهربازی مدرن است افزود: این مهم شورای اسلامی چهارم با جدیت  پیگیری می‌کند و انشاالله با  حمایت همه مسئولان استان  بزودی کلنگ عملیات اجرایی این شهربازی به زمین زده می‌شود.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 21 خرداد ماه 1393
  • 708 بازدید
  • 1 نظر