خوش آمدید

از احداث پلاژ بانوان در ساحل دلوار تا برگزاری همایش بانوان در دلوار

موضوعات : فرهنگی

از احداث پلاژ بانوان در ساحل دلوار تا برگزاری همایش بانوان در دلوار 

به گزارش ساحلی :اولین جلسه کمیسیون امور بانوان بخش دلوار با حضور آقای رستمی بخشدار دلوار و سرکار خانم گرمسیری مشاور محترم فرماندار تنگستان ومشاوران دهیاری های بخش در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.


از احداث پلاژ بانوان در ساحل دلوار تا برگزاری همایش بانوان در دلوار 

به گزارش ساحلی به نقل از روابطه عمومی بخشداری دلوار اولین جلسه کمیسیون امور بانوان بخش دلوار با حضور آقای رستمی بخشدار دلوار و سرکار خانم گرمسیری مشاور محترم فرماندار تنگستان ومشاوران دهیاری های بخش در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.
مهندس  رستمی بخشدار دلوار ضمن خوش آمدگویی و تبریک ولادت فاطمه زهرا(س) و روز زن نکاتی در خصوص حوزه بانوان و اهمیت و جایگاه بانوان و انتظارات در این حوزه بیان نمودند.
ایشان اظهار داشتند رویکرد بخشداری به حوزه بانوان یک رویکرد توسعه محور،پایدار و همه جانبه می باشد که همه ی حوزه های اجتماعی ،انسانی ،اقتصادی،زیربنایی و زیرساختی را در یک برنامه ریزی بلند مدت در برخواهد گرفت که با برنامه ریزی مدون باید زمینه مشارکت بانوان را در همه حوزه ها از جمله حوزه های اجتماعی و  فرهنگی فراهم شود اشاره نمودند
وی افزود :درهمین راستا مشاوران دهیاری روستاها منصوب گردیده اند تا توانمندی ها و ظرفیت های بانوان روستاها را درحوزه های مختلف شناسایی کنند.
ایشان در ادامه  به وضعیت آسیب های اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد اشاره نمودند که دریک وضعیت نامطلوب قرار دارد که با زیر ساخت های نرم افزاری و و مشارکت بانوان در قالب برگزاری کلاس های آموزشی و دوره مشاوره ای جهت مقابله با این وضعیت بیان نمودند
 مهندس رستمی همچنین به برگزاری همایش بانوان بخش که با حضور مسئولین استانی  اوایل اردیبهشت 
واحداث پلاژ بانوان با مشارکت بخش خصوصی در سال جاری و در ساحلدر دلواربرگزار خواهد شد اشاره نمودند و خواستار مشارکت تمام روستاها در این خصوص شدند.
در ادامه این جلسه خانم گرمسیری مشاور امور بانوان فرمانداری تنگستان  ضمن تشکر از برگزاری این جلسه و تبریک هفته زن اظهار داشتند فعالیت های بانوان  در 4 کارگروه اشتغال ،سلامت،مشاوره خانواده و توانمندسازی بانوان خبر داد  ودر ادامه به نقش مهم  مشاوران دهیاری ها در ارائه راهکار و فعالیت بانوان دراین خصوص پرداخت.        خبر ساحلی

 

 

 

 

 


  • 816 بازدید
  • 2 نظر