خوش آمدید

احداث 159غرفه گردشگری در دلوار:

احداث 159غرفه گردشگری در دلوار:


به گزارش ساحلی از تنگستان، عزیزالله ندری در نشست هماهنگی میزبانی از مسافران نوروزی در دلوار اظهار داشت: شهرداری دلوار با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد تنگستان در ساحل خلیج همیشه فارس تنگستان چند مسابقه از جمله مسابقه نقاشی، مسابقه روز 12 فروردین و نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی برای بازدیدهای نوروزی مهمانان برپا خواهد کرد.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری تنگستان نیز گفت: شهرستان تنگستان با دارا بودن موقعیت‌های بالفعل در زمینه‌های گردشگری و تفریحی می‌تواند یکی از نقاط حائز اهمیت در استان  باشد.

پرویز شعبانی افزود: منطقه‌های گردشگری و ساحل زیبای خلیج همیشه فارس بستری مناسب برای گردشگران و مهمانان نوروزی است.

وی افزود: سهم شهرستان تنگستان با دارا بودن موزه شهید رئیسعلی دلواری، تپه رشادت، قلعه کلات، منطقه سرسبز خائیز، آب گرم معدنی اهرم و آب درمانی میر احمد بیش از دیگر نقاط است.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری تنگستان ادامه داد: برای رفاه حال گردشگران و مهمانان نوروزی که  شهرستان تنگستان را برای سفر نوروز انتخاب خواهند کرد باید تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.

وی از شهرداران شهرهای تنگستان خواست تا با تلاش و کوشش‌های فراوان کمبودهای احتمالی را جبران و آسایش هر چه بهتر مهمانان نوروزی را فراهم کنند.

شعبانی ایجاد پایگاه امداد و نجات دریایی و جاده‌ای توسط هلال‌احمر را مهم دانست و تاکید کرد: باید جمعیت هلال‌احمر شهرستان با توجه به اینکه تنگستان دارای 90 کیلومتر مرز دریایی است برای رفاه حال مهمانان و گردشگرانی که تنگستان را برای سفر خود انتخاب می‌کنند چند پایگاه امداد و نجات دریایی و جاده‌ای در شهرستان ایجاد کنند.

بخشدار دلوار نیز در این جلسه از آمادگی بخش دلوار برای پذیرایی از مهمانان نوروزی که شهرستان تنگستان و بخش دلوار را انتخاب می‌کنند، خبر داد.

علی غلامی‌زاده افزود: برای رفاه حال مهمانان نوروزی بازارچه محصولات دریایی، میوه و تره‌بار را برای نخستین بار در شهر دلوار ایجاد خواهیم کرد.


  • 1107 بازدید
  • 3 نظر