خوش آمدید

20 مورد سوختگی و یک مورد هم قطع انگشت در چهارشنبه اخر سال بوشهر

20 مورد سوختگی و یک مورد هم قطع انگشت  در چهارشنبه اخر سال بوشهر


 رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی 115 بوشهر گفت: در اثر حوادث چهارشنبه سوری در بوشهر 20 مورد سوختگی گزارش شده که از این تعداد یک مورد هم قطع انگشت بوده است.

 به نقل از روابط عمومی این مرکز؛ عبدالرحیم دادجو اظهار داشت: بر اساس آخرین آماری که از اورژانس بیمارستان‌ها و مراکز 115 استان دریافت کردیم در اثر حوادث چهارشنبه سوری در استان بوشهر، 20 نفر دچار سوختگی شدند.

وی عنوان کرد: بر این اساس شش مورد در بوشهر، هفت مورد در دیلم، سه مورد در برازجان و چهار مورد سوختگی در کنگان گزارش شده که از این تعداد یک نفر مرخص شده و 19 نفر برای معاینات بیشتر تحت درمان و بستری شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی 115 بوشهر گفت: تمام سوختگی‌های گزارش شده سطحی بودند فقط در دیلم دو مورد سوختگی 20 و 40 درصد داشتیم ضمن اینکه در استان یک مورد قطع انگشت نیز گزارش شد.

دادجو متذکر شد: سال گذشته ما فقط آمار مراکز 115 را می‌دادیم که براساس آن 5 سوختگی گزارش شد و امسال این رقم به سه نفر کاهش یافت، اما در مجموع، آمار اورژانس‌های 115 و اورژانس‌های بیمارستانی حاکی از آن می باشد که امسال در کل استان بوشهر 20 مورد سوختگی ناشی از حوادث چهارشنبه سوری گزارش شد.


  • 634 بازدید
  • 0 نظر