خوش آمدید

چرا رئیس جمهور در تضاد با صحبت های رهبری حرف می زند؟

چرا رئیس جمهور در تضاد با صحبت های رهبری حرف می زند؟

بنده به مسئولین هشدار می دهم با توجه به حساسیت های که در سطح جامعه ایجاد شده، باید جلوی برگزاری این کنسرت را بگیرند وگرنه همه تبعات منفی آن برعهده مسئولین است و باید پاسخگوی آن باشندبنده به مسئولین هشدار می دهم با توجه به حساسیت های که در سطح جامعه ایجاد شده، باید جلوی برگزاری این کنسرت را بگیرند وگرنه همه تبعات منفی آن برعهده مسئولین است .

 


چرا رئیس جمهور در تضاد با صحبت های رهبری حرف می زند؟

بنده به مسئولین هشدار می دهم با توجه به حساسیت های که در سطح جامعه ایجاد شده، باید جلوی برگزاری این کنسرت را بگیرند وگرنه همه تبعات منفی آن برعهده مسئولین است و باید پاسخگوی آن باشند.

 

بنده به مسئولین هشدار می دهم با توجه به حساسیت های که در سطح جامعه ایجاد شده، باید جلوی برگزاری این کنسرت را بگیرند وگرنه همه تبعات منفی آن برعهده مسئولین است و باید پاسخگوی آن باشند.

به گزارش خبر ساحلی " حجت الاسلام جوکار مدیر حوزه علمیه 14 معصوم(ع) در مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال امام راحل(ره) در مصلی نمازجمعه برازجان با بیان اینکه نظام اسلامی ، مانند درخت یک تنومند است، امام راحل(ره) را ریشه این درخت دانست و افزود: اگر یک روز، درختی از ریشه خود جدا شود، آن روز، روز نابودی درخت است و این نظام با اتصال به ولایت و رهبری است که پابرجا مانده است.

عده ای با اسم پیروی از ولایت و خط امام تیشه به ریشه نظام می زنند
حجت الاسلام جوکار با اشاره به پیوند عمیق بین مردم و ولایت گفت: عده ای با اسم پیروی از ولایت و خط امام تیشه به ریشه نظام می زنند، وظیفه ماست که روشنگری کنیم تا راه امام در جامعه نهادینه شود.
ایشان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در تعرض برخی به شعارهای اصلی نظام گفت: امروز بعضی ها چماق فرهنگ و ارشاد اسلامی را بر سر ما می کوبند، مگر هرچه آنها انجام می دهند اسلامی است، هیچ یک از بزرگان این ادعا را ندارند که همه برنامه های ارشاد، مورد تایید است.مدیر حوزه علمیه 14 معصوم(ع) برازجان نقادی و اعتراض به انحرافات صورت گرفته در جامعه را وظیفه ای دانست که رهبر معظم انقلاب برای همه جوانان انقلابی و آحاد مردم مشخص کرده است و سکوت و اهمال را عمل نکردن به فرمایشات معظم له دانست.
حجت الاسلام جوکار ادامه داد: نباید در برابر انحرافات و منکرات جامعه سکوت اختیار کنیم که این سکوت ما نشانه تایید آن منکرات و مسببین آنهاست.
ایشان به این جمله از مقام معظم رهبری که فرمود: "اعتقاد من این است که مجموعه‌ی انقلابی کشور ـ که بحمدالله تعداد بی‌شماری از آنها در بین جوانهای ما، در بین صاحب‌نظران ما، اساتید ما، بزرگان ما، تحصیل‌کرده‌های ما حضور دارند ـ میتوانند با منطقِ محکم وارد میدان بشوند، نقّادی کنند. نقاط ضعف را و نقاط منفی را به رخ ما مسئولین بکشانند. گاهی میشود که مسئول، متوجّه نیست چه دارد میگذرد در متن جامعه، امّا آن جوان در متن جامعه است، او میفهمد؛ آن عزم ملّی و مدیریّت جهادی که عرض کردیم در زمینه‌ی فرهنگ، این است." اشاره کرد و افزود: این وظیفه سنگینی است که آقا بر دوش ما گذاشته است، در برابر انحراف مسئولین باید حرکت انقلابی انجام دهیم، می توانیم از طریق فضای مجازی، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی، فضا را برای مسئولین منحرف، ناامن کنیم.

چرا رئیس جمهور در تضاد با صحبت های رهبری حرف می زند؟
وی با انتقاد از صحبت های رئیس جمهور در خصوص اینکه نمی توان با زور و شلاق مردم را به بهشت برد گفت: این چه حرفی است که آقای روحانی می زند، مگر چه کسی شلاق به دست گرفته و می خواهد با زور مردم را به بهشت ببرد، آیا این صحبت ها در تضاد با فرمایشات مقام معظم رهبری نیست که میفرمایند: "گاهى شنیده میشود کسانى در گوشه‌وکنار وقتى صحبت از هدایت و راهنمایى و بیان حقایق دینى و مانند اینها میشود، میگویند آقا، مگر ما موظّفیم مردم را به بهشت برسانیم؟ خب بله؛ بله، همین است. فرق حاکم اسلامى با حکّام دیگر در همین است: حاکم اسلامى میخواهد کارى کند که مردم به بهشت برسند؛ به سعادت حقیقى و اُخروى و عقبائى برسند؛ [لذا] راه‌ها را باید هموار کند. اینجا بحثِ زور و فشار و تحمیل نیست؛ بحثِ کمک کردن است."مدیر حوزه علمیه 14 معصوم برازجان درخصوص کنسرتی که اخیرا قرار است در شهر برازجان برگزار شود گفت: زمانی که با مسئولی در خصوص ضدیت این کنسرت ها با فرهنگ و اعتقادات دینی سخن می گوییم، کسب درآمد برای هنرمندان را بهانه برگزاری آن می کنند، آخر با چه قیمتی می خواهیم درآمد درست کنیم.
ایشان ادامه داد: وقتی که نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نمازجمعه علیه کنسرت های موسیقی روز بوشهر که در آن اباحه گری و اختلاط دختر و پسر و موسیقی مطرب ترویج داده شده بود موضع می گیرند، مسئولان استان بلافاصله در جلسات خود اعلام می کنند که ما باید اینها را ترویج بدهیم!
حجت الاسلام جوکار گفت: در سال فرهنگ اینگونه می خواهند فرهنگ را اشاعه بدهند؟ ما جوانان متدین و انقلابی شهر دربرابر انحرافات نمی نشینیم (تکبیر حضار و شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه) ما به وظیفه دینی خود عمل می کنیم و نمی گذاریم این سیاست را اشاعه بدهند.وی با تاکید بر قانونمداری در پیگیری مطالبات گفت: در این مسیر نه از کسی هراسی نداریم و نه کوتاهی خواهیم کرد و با کمال آرامش و اتکا به قانون، فضای جامعه را برای کسانی که به ارزش های دینی ما دهن کجی می کنند ناامن می کنیم.
مدیر حوزه علمیه 14 معصوم(ع) سخنان امام جمعه برازجان در خطبه های نمازجمعه گفت: چرا وقتی امام جمعه محترم، در تریبون نمازجمعه مخالفت خود را با برگزاری این کنسرت ها اعلام می کنند، مسئولین عکس آن عمل می کنند؟

وی گفت: بنده به مسئولین هشدار می دهم با توجه به حساسیت های که در سطح جامعه ایجاد شده، باید جلوی برگزاری این کنسرت را بگیرند وگرنه همه تبعات منفی آن برعهده مسئولین است و باید پاسخگوی آن باشند.
حجت الاسلام جوکار ادامه داد: می گویند ما باید نیازهای قشر غیرمذهبی را هم تأمین کنیم، چه کسی گفته که جوانان ما غیرمذهبی هستند، وقتی که شما 200 دختر و پسر را در یک سالن جمع کنید و با موسیقی مطرب و ایجاد زمینه های اختلاط و ابتذال، فضا را مهیای هنجارشکنی کنید، چه انتظاری دارید که موازین شرعی در این مراسم رعایت شود.

در قبال جریانات ضدفرهنگی ساکت نمی نشینیم
ایشان با تاکید بر جلوگیری از ایجاد زمینه های فساد و فحشا در جامعه گفت: ما بارها از سوراخ هایی که به اسم فرهنگ و بهادادن به هنرمندان، بی فرهنگی را در جامعه نهادینه کردند، گزیده شده ایم، در سال فرهنگ که رهبری وظیفه ما را در قبال جریانات ضدفرهنگی مشخص کرده است ساکت نمی نشینیم و در هر تریبونی فریاد می زنیم و به وظیفه دینی خود عمل می کنیم.
وی در پایان به مسئولین سفارش کرد از اشاعه مظاهر فحشا و فساد در جامعه خودداری کنند و براساس منویات رهبر معظم انقلاب به جناح مومن و فرهنگی جامعه کمک کنند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 19 خرداد ماه 1393
  • 915 بازدید
  • 0 نظر