خوش آمدید

پیام رئیس اداره ورزش و جوانان بخش دلوار بمناسبت روز تربیت بدنی

پیام رئیس اداره ورزش و جوانان بخش دلوار بمناسبت روز تربیت بدنی

ورزش به عنوان پديده اي اجتماعي و فرهنگي در زندگي ماشيني امروز نقشي اساسي و محوري دارد و از اين حيث نه تنها يک روز، بلکه کل ايام و روزهاي سال را در بر مي گيرد


پیام رئیس اداره ورزش و جوانان بخش دلوار بمناسبت روز تربیت بدنی

ورزش به عنوان پديده اي اجتماعي و فرهنگي در زندگي ماشيني امروز نقشي اساسي و محوري دارد و از اين حيث نه تنها يک روز، بلکه کل ايام و روزهاي سال را در بر مي گيرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بخش دلوار  در پيامي ضمن تبريک 26مهرماه روز تربيت بدني و ورزش، از تلاش و کوشندگي تمام دست اندرکاران ورزش در بخش دلوار  تقدير و قدرداني کرد.

در پيام تبريک سجاد یکوکستان به مناسبت روز تربيت بدني و ورزش آمده است: ورزش به عنوان پديده اي اجتماعي و فرهنگي در زندگي ماشيني امروز نقشي اساسي و محوري دارد و از اين حيث نه تنها يک روز، بلکه کل ايام و روزهاي سال را در بر مي گيرد.

اصولا ورزش تعطيل بردار نيست و از اين حيث وظيفه خويش مي دانم از تمام کساني که در پيشبرد ورزش ايران در جاي جاي کشور سهمي را بر عهده دارند، تقدير و تشکر کنم . بي شک ورزش ايران با توجه به سرمايه انساني جوان ، مستعد و بالنده کشور و علی الخصوص  استان بوشهر و در کنار ان بخش پر استعداد ورزشی  که  زمينه هاي زيادي را براي رشد و تعالي بيشتر داراست و از اين حيث بايد همه با همدلي و اتفاق نظر بکوشيم تا به وظيفه خويش در قبال نسل آينده ساز ايران اسلامي عمل نموده و با تضمين سلامت جسم و روح آنان از طريق ورزش ، شادابي و طراوت نيروي انساني را به عنوان محور اصلي توسعه کشور تضمين کنيم.

بديهي است از اين منظر ورزش براي همه افراد از جوان گرفته تا پير و زن و مرد لازم مي شود، همان گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامي نيز تاکيد مي نمايند که ورزش گرچه براي جوانان لازم ، اما براي سالخوردگان امري واجب است.

در ادامه پيام رئیس اداره ورزش و جوانان بخش دلوار  به مناسبت روز تربيت بدني و ورزش آمده است : بي شک امروز با عنايات ويژه مقام معظم رهبري و توجهات اصولي دولت خدمتگزار به ورزش، مسووليتي سنگين متوجه جامعه ورزش شده است و همگي بايد دوچندان تلاش کنيم تا با از پيش روي برداشتن مسائل و مشکلاتي که مي تواند در حرکت پر شتاب توسعه ورزش خدشه و وقفه ايجاد کند، راه دستيابي به قله هاي ورزش قهرماني دنيا را که غرور و عزت ملي و ايراني را در پي دارد، هموار و هموارتر نماييم.

پرواضح است که در اين مسير جامعه ورزش همچنان از همراهي هاي صميمانه رييس جمهوري محترم برخوردار خواهد شد تا با توکل به ذات باريتعالي و همت و غيرت ورزشکاران غيور اين مرز و بوم، همچنان در مسير افتخارات تازه در ورزش به جلو قدم برداريم.

در پايان وظيفه خويش مي دانم که ديگر بار از همراهي هاي دلسوزانه خدمتگزاران صديق ورزش قدرداني نموده و به تک تک آنان در گوشه و کنار این بخش پر استعداد و پر تلاش دلوار تقدیر و تشکر کنم .


  • 749 بازدید
  • 0 نظر