خوش آمدید

پیام تبریک بخشدار دلوار به مناسبت روز روستا

بسم الله الرحمن الرحیم

جامعه روستایی و عشایری خاستگاه و آغازگر تمدن بشر است که با فرهنگ و شیوه زندگی مخصوص خود مردمانی صبور، تلاشگر، معتقد و غیور را تربیت کرده است.
روستاییان و عشایر بر خلاف نسبت جمعیتی پایین، نقش مهمی در امنیت ، اقتصاد و استقلال کشور ایفا می‌کنند و بعنوان کانون‌های کوچک تولیدی، سهم بزرگی در توسعه استانی و ملی دارند.
رسیدگی و توجه به مسائل این بخش از جامعه و برنامه‌ریزی و اجرای سیاست‌های مناسب برای برطرف کردن مشکلات جوامع روستایی و عشایری و همینطور حفظ و تقویت فرصتهای موجود در  این بخش ارزشمند یکی از مهم‌ترین اولویت‌های نظام جمهوری اسلامی است، که بویژه در سالهای اخیر به اختصاص و وجوه ارزش افزوده توسط دولت محترم تدبیر و امید به ایجاد و تحکیم زیرساختهای توسعه توجه ویژه شده است.
اینجانب پانزدهم مهر ماه روز ملی «روستا » را به تمامی عزیزان روستایی و عشایری هموطن بویژه روستاییان فهیم وغیور بخش دلوار ، اعضای محترم شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران محترم بخش دلوار تبریک و تهنیت  میگویم  وامیدوارم با توجه به ظرفیتهای ارزشمندی که روستاهای این بخش در حوزه های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و بویژه بخش گردشگری برخوردارند ، بتوانیم با مشارکت روستانشینان ، شاهد ارتقای شاخص های توسعه پایدار و پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر روستاهاباشیم
                   حسن درویشی
                      بخشدار دلوار


..


  • 1196 بازدید
  • 0 نظر