خوش آمدید

پیام بخشدار دلوار به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *ملت بزرگ ایران در طول دوران تاریخ پر افتخار خود، خرمشهر هایی را فتح نموده و به فضل الهی فتح خواهند نمود*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،  عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار  طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر را به عموم مردم شهیدپرور و ولایتمدار استان بوشهر خصوصا شهرستان تنگستان و به ویژه بخش دلوار  تبریک گفت.
 
متن این پیام بدین شرح است:
باسمه تعالی
سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس، نمادی غرورانگیز و به یادماندنی از مقاومت، ایثار و پیروزی ملت همیشه در صحنه ایران در دفاع از مرز و بوم و کیان ایران اسلامی است.
ملت سرافراز و آگاه ایران اسلامی در طول تاریخ خود هیچ‌گاه ذلت و تجاوز را نپذیرفته و همواره منادی صلح، ثبات، آرامش و دوستی بوده است ولی هرگاه مورد تهاجم یا تعدی بیگانه قرار گرفته اند نشان داده اند که هیچگاه ذره ای در جهت حفظ حریم مملکت و میهن خویش کوتاه نخواهند آمد و خرمشهرهایی را فتح کرده و فتح خواهند کرد که نمونه بارز آن نیز میتوان به قیام مردم تنگستان به سردمداری سردار رشید جنوب شهید رئیسعلی دلواری اشاره نمود و در عصر کنونی نیز هنوز فرزندان این سرزمین بر عهدی که با خدای خود بسته اند ایستاده اند و  شهیدانی چون مهدوی و احمدی جوان پرچمدار ایثار و شهادت شدند و پاسداران نیرویی دریایی هم هنوز با افتخار ابرقدرت های جهانی چون آمریکا را در دریای نیلگون خلیج همیشه فارس به سخره میگیرند و مستاصل و اسیر میکنند و تعبیر زیبای "کار خدا" را از کلام مقام معظم رهبری به هدیه میگیرند.
حماسه آزادسازی خرمشهر نیز ، نقطه عطفی بود که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید. این فتح بزرگ، برگ زرینی از تاریخ پر افتخار کشورمان و جلوه ای از ایمان ، دینداری و مجاهدت ملت قهرمان ایران است و زمینه ساز حماسه ای شد که به  تعبیرحکیمانه امام امت ، خدای بزرگ موجب آزاد سازی خرمشهر گردید.
اینجانب ضمن تبریک حماسه به‌یادماندنی فتح خرمشهر به پیشگاه حضرت ولی‌عصر (عج) مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و ملت غیور ایران و استان بوشهر به ویژه شهرستان تنگستان و بخش دلوار، از خداوند متعال برای همه خدمتگزاران نظام  مقدس جمهوری اسلامی ایران توفیق و سربلندی را مسئلت دارم.

 

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 46 بازدید
  • 0 نظر