خوش آمدید
خبر ساحلی

پیام بخشدار دلوار به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی ره

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *میراث گرانبهای خمینی کبیر ، تحت لوای ولی فقیه زمان،  حضرت آیت الله العظمی خامنه ای،  تجلی نموده و هدایتگری میگردد.*  

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار طی پیامی سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد را تسلیت گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 ۱۴ خرداد ماه یادآور مصیبت عظیم و جانکاه ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه ) است. شخصیتی که در پرتو ایمان به خدا و اتحاد مردم و با مجاهدت‌ها و مبارزات خستگی‌ناپذیر توانست حکومت ظالم ستمشاهی را سرنگون کند و پرچم باشکوه حق و حقیقت و حکومت اسلامی را برافراشته نماید.
بدون تردید نقش این بزرگ مرد همیشه جاودان تاریخ در طول سال‌های پیروزی انقلاب اسلامی و بویژه  قیام ۱۵ خرداد۱۳۴۲ که نقطه آغازی برای طوفان عظیم انقلاب اسلامی است،بی بدیل بوده است.
اینک در حالی  سالگرد عروج ملکوتی
امام  عزیز را گرامی میداریم که به فضل الهی دولت مردمی و ایران قوی  با اراده ای استوار و همتی والا و عزمی راسخ  تلاش می نماید که طعم شیرین انقلاب عظیم و میراث برجا مانده از خمینی کبیر را به کام مردم بچشاند  و یگانه نظام برگرفته از دین مبین اسلام  را به جهانیان نشان دهد و اثبات نماید .
میراثی که دیگر رکن رکین آن یعنی ولایت فقیه، با زعامت رهبر عزیز ایران حضرت آیت الله العظمی خامنه ای است که به بهترین روش ، هدایتگر این پشتوانه عظیم  مردمی است تا در دنیای آشوب زده کنونی ، کشتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  را به سلامت به ساحل آرامش برساند.
اینجانب سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)  و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را به عموم ملت بزرگ ایران به ویژه مردم همیشه در صحنه تنگستان و بخش دلوار تسلیت عرض نموده و اظهار امیدواری می نمایم که  بتوانیم با پاسداری از آرمانهای والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهیدان و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در راستای  اعتلاء و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 34 بازدید
  • 0 نظر