خوش آمدید

پولاد از اعزام 75 مداح بسیجی استان بوشهر به راهیان‌نورخبر داد:

پولاد از اعزام 75 مداح بسیجی استان بوشهر به راهیان‌نورخبر داد:


اعزام 75 مداح بسیجی استان بوشهر به راهیان‌نور

 

 علی پولاد در جلسه ستاد راهیان‌نور سازمان بسیج مداحان سپاه امام صادق(ع) ضمن اعلام این خبر و تسلیت ایام فاطمیه، گفت: بازگویی فضیلت و مظلومیت اهل بیت(ع) و یادآوری و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از مهمترین رسالت‌های مداحان است.

پولاد با تاکید بر اینکه شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بر تمامی اقشار جامعه حق دارند، افزود: مداحان می‌توانند باعث استحکام هر چه بهتر باورهای هشت سال دفاع مقدس در زمینه‌های مختلف شوند.

وی با اشاره به تاثیرگذاری مداحان در جامعه امروزی بیان کرد: ذکر مناقب اهل بیت(ع) و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا بهترین حربه در جنگ نرم دشمنان اسلام و قرآن است و مداحی مداحان به شکل اصولی بهترین اسلحه برای حمله‌های شدید دشمن در عرصه جنگ نرم است.

به نوشته فارس، رئیس سازمان بسیج مداحان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بر شناساندن چهره‌های الهی شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس توسط مداحان تاکید کرد، اظهار کرد: سازمان بسیج مداحان در راستای حرکت فرهنگی راهیان نور مداحان بسیجی خود را برای اجرای هر چه بهتر برگزار کردن برنامه‌های فرهنگی این حرکت سازماندهی کرده است.

پولاد با اشاره به اینکه برای کاروان‌ها مداحان را معرفی کرده‌ایم، گفت: علاوه بر این کار 75 مداح بسیجی در قالب یک کاروان که شامل 2 اتوبوس می‌شود به راهیان‌نور اعزام کردیم.

وی در پایان متذکر شد: این مداحان از شهرستان‌های دشتستان، گناوه، دیلم، بوشهر و دشتی هستند که از مناطق طلائیه، هویزه، اروندکنار و شلمچه دیدن خواهند کرد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 5 فروردين ماه 1394
  • 466 بازدید
  • 0 نظر