خوش آمدید

پذیرش فاینانس سد دشت پلنگ و باغان توسط بانک صادرات بوشهر

نامور مدیرعامل بانک صادرات استان بوشهر خبر داد؛
پذیرش فاینانس سد دشت پلنگ و باغان توسط بانک صادرات بوشهر

نامور مدیرعامل بانک صادرات استان بوشهر خبر داد؛
پذیرش فاینانس سد دشت پلنگ و باغان توسط بانک صادرات بوشهر

خبر ساحلی : مدیرعامل بانک صادرات استان بوشهر از پذیرش فاینانس سد دشت پلنگ و باغان توسط بانک صادرات بوشهر خبر داد.

به گزارش خبر ساحلی ، حسین نامور عصر امروز در نشست با استاندار بوشهر با تبریک هفته دولت اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی مسئولان هستند و باید از این عزیزان الگوبرداری کنیم.

 مدیر عامل بانک صادرات استان بوشهر با تقدیر از زحمات و تلاش‌های استاندار برای توسعه و پیشرفت استان بوشهر گفت: ایجاد ثبات در استان و رونق کسب و کار با تلاش‌های استاندار و سایر مدیران محقق شده و به فضل خدا روز به روز شاهد تلاش بیشتر مسئولان باشیم.

 نامور افزود: بانک صادرات استان بوشهر تلاش زیادی برای رشد و رونق سرمایه‌گذاری در استان داشته و این امر موجبات رضایت خاطر مردم و سرمایه‌گذاران را فراهم آورده است.

 وی از پرداخت 6 هزار فقره وام ازدواج در استان بوشهر توسط بانک صادرات خبر داد و خاطرنشان کرد: این میزان تسهیلات کم‌بهره در یکسال اخیر محقق شده است.

 مدیرعامل بانک صادرات استان بوشهر از پذیرش فاینانس سد دشت پلنگ و باغان توسط بانک صادرات بوشهر خبر داد و یادآور شد: اجرای این پروژه گامی در رشد و توسعه همه‌جانبه استان است که با تلاش بسیار زیادی محقق شده است.

 نامور از پرداخت تسهیلات بانک صادرات برای اجرای 2 سد بزرگ در دشتستان خبر داد و اضافه کرد: اجرای سد تنگ‌ارم و سد دهقاید در دشتستان با همکاری بانک صادرات انجام شده است.

 وی از پرداخت 250 میلیارد ریال تسهیلات بانک صادرات به زلزله‌زدگان دشتستان خبر داد و گفت: زلزله سال گذشته در دشتستان آسیب زیادی به این شهرستان وارد کرد که بانک صادرات در پرداخت تسهیلات به زلزله‌زدگان پیشتاز بوده است.

 مدیرعامل بانک صادرات استان بوشهر تاکید کرد: بانک صادرات در کمک به هیئت‌های مذهبی و حسینیه‌ها نیز نقشی بسیار تاثیرگذار داشته است.

 نامور بیان کرد: تقویت ساختار الکترونیکی در بانک صادرات استان نیز مورد تاکید این مجموعه قرار دارد.

 وی از نصب 85 دستگاه خودپرداز بانک صادرات در استان بوشهر خبر داد و گفت: راه‌اندازی 7 هزار پایانه فروش نیز از دیگر خدمات این بانک بوده است.

 نامور همچنین از کسب رتبه برتر بانکداری الکترونیک در سطح بانک‌های صادرات کشور توسط استان بوشهر خبر داد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 8 شهريور ماه 1393
  • 450 بازدید
  • 1 نظر