خوش آمدید

هفته دفاع مقدس در خور شان رزمندگان گرامی داریم

حسن درویشی بخشدار دلوار:

مدیران دستگاه اجرایی از جانبازان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس اداره خود تجلیل نمایند.


به گزارش خبر ساحلی ،جلسه شورای اداری بخش دلوار با حضور امام جمعه بخش دلوار با معرفی مدیران جدید بخش و تجلیل از چند مدیر توسط فرمانداری تنگستان به ریاست بخشدار دلوار برگزار شد.
بخشدار دلوار ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت:مدیران دستگاه اجرایی بخش دلوار جهت تکریم کارکنان جانباز و رزمندگان اداره مربوطه خود از این بزرگواران و بادگاران هشت سال دفاع مقدس تجلیل نمایند.
ایشان با توجه به برخی از مشکلات که از سالهای گذشته در بخش دلوار بجا مانده بیان نمود: دستگاهای اجرایی نقاط آسیب پذیر حوزه کاری خود را شناسایی نموده و به بخشداری اعلام نمایند تا با برنامه ریزی دقیق رفع  و در آینده دچار مدبربت بحران نشویم.
وب افزود:از تمامی مسئولان در راس فرماندار تنگستان و امام جمعه محترم بخش دلوار جهت برگزاری گرامی داشت باد و خاطره سرذار جنوب شهید رئیسعلی دلوار تقدیر می نمائیم.
حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه بخش دلوار ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس بیان نمود: برنامه ها و مراسمات هفته مقدس در خور شان  رزمندگان و ایثارگران هشت سال مقدس برگزار شود.
ایشان خاطرنشان کرد:از مسئولین بخش بخصوص بخشدار دلوار در گرامی داشت سالروز شهادت سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری تقدیر می نمایم.
امام جمعه دلوار وجود نمایندگی سازمان اتبات عالیات در بخش دلوار را پر خیر و برکت دانست و گفت: مدیربت جدید این نهاد مقدس به آقای جباری از پاسداران خوب بخش دلوار محول شده و از زحمات آقای ساجدی نیا در چند سال اخیر این مجموعه تشکر می نمائیم.

گزارش تصویری:


  • 746 بازدید
  • 0 نظر