خوش آمدید

هدیه ای که استاندار بوشهر از لاریجانی طلب کرد +پاسخ لاریجانی

هدیه ای که استاندار بوشهر از لاریجانی طلب کرد +پاسخ لاریجانی


 

یادواره سردار بزرگ جنوب شهید رئیس علی دلواری با حضور دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار بوشهر، نماینده ولی فقیه...

 استاندار بوشهر در این مراسم از رئیس مجلس شورای اسلامی خواست منطقه آزاد را به مردم بوشهر هدیه کند.

 عصر امروز مصطفی سالاری در یادواره سردار بزرگ جنوب شهید رئیس علی دلواری، طی سخنان کوتاهی، ضمن گرامیداشت یاد شهدای ضد استعمار به ویژه شهید رئیس علی دلواری اظهار داشت: هفته آینده رئیس جمهور کشورمان لایحه تاسیس بندر آزاد در استان بوشهر را به مجلس تقدیم کند.

وی در ادامه سخنانش از لاریجانی خواست به همراه سایر نمایندگان و با همراهی و حمایت نمایندگان استان بوشهر، در به تصویب رسیدن این لایحه به عنوان هدیه ای برای مردم استان اقدام نمایند.

استاندار بوشهر خطاب به لاریجانی گفت: از آنجا که من در وقت اختصاصی شما در حال سخن گفتنم بیش از این وقت شما را نمی گیرم و تنها دلیل سخن گفتنم، عرض خوش آمدگویی و مطرح کردن این درخواست بود.

 

علی لاریجانی نیز در پاسخ به این درخواست سالاری گفت که طی سالیان اخیر سختی های فراوانی از لحاظ اقتصادی به مردم وارد شده است و امید است که بتوان با تلاش و کوشش این سختی ها را کاهش داد و در رابطه با طرح منطقه آزاد نیز امید داریم که با حمایت ما و همراهی نمایندگان با این طرح و تلاش مجدانه نمایندگان این استان در مجلس بتوان این طرح را به توفیقی رساند.

یادواره سردار بزرگ جنوب شهید رئیس علی دلواری با حضور دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار بوشهر، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، شورای تامین، نم


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 13 شهريور ماه 1393
  • 725 بازدید
  • 0 نظر