خوش آمدید

نشست صمیمی و مشترک بخشدار و شهردار دلوار با جوانان شهر و بخش دلوار

حسن دروشی بخشدار دلوار:

جوانان شهر و روستا با همراهی و همفکری  شوراها و دهیاران  نشاط اجتماعی را به جامعه خود ارمغان دهند.


به گزارش خبرساحلی، بمناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و نام گذاری این روز بنام جوان نشست صمیمی مشترکی توسط بخشدار و شهردار دلوار با برخی از جوانان پویای بخش در سالن جلسات بخشداری دلوار برگزار شد.

حسن درویشی در این نشست ضمن گرامی داشت و تبریک اعیاد شعبانیه و روزخلیج فارس و بخصوص روز جوان بیان نمود:مشورت و نشست با جوانان روح انسان را معطر و هفکری با این قشرخوش فکر جامعه به سمت پویایی حرکت خواهد کرد.

ایشان افزود: دلوار با نام و آوازه جوانان قدیم تا کنون بعنوان  نگین خلیج فارس و مهد غیرت ومبارزه با استکبار در جهان معرفی شده است.

ایشان جوانان را درخت تنومند هر جامعه دانست و گفت: جوانان می توانند در شهر و روستا با همراهی و همفکری  شوراها و دهیاران ، نشاط اجتماعی  را به جامعه روستایی و شهری خود ارمغان دهند.

وی مطالبه را حق جوانان بخش دلوار دانست و بیان کرد:مطالبات جوانان در هر زمینه ای پیگیری خواهد شد و دستگاهای اجرایی در دولت تدبیر و امید می بایست با افتخار پاسخگوی مطالبات این قشر عزیز باشند.

ایشان خاطر نشان کرد: جوانان با تشکیل سازمانهای ملی مردم نهاد در روستاها همیار  دهیاران باشند و در امر اطلاع رسانی پل ارتباطی بین مردم در روستا و مسئولین باشند.

بخشدار دلوار ایجاد نشاط اجتماعی در روستا ها و شهر را وظیفه همه دانست و گفت:جامعه با فضای همدلی و ایجاد زیرساخت های لازم در جهت رفع مشکلات اشتغال و مسکن می تواند باعث نشاط اجتماعی گردیده و پویایی جوانان پیشرفت و توسعه را درپی خواهد داشت .

 درویشی افزود: کوچکترین کار هنرمندان جوان در سال گذشته با برپایی مراسمات هنری و فرهنگی  در منازل قدیمی در برخی از روستاها توسط اداره فرهنگ و ارشاد دلوار باعث شده که با معرفی بافت های قدیمی زمینه ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری و بوم گردی فراهم گردد  .

وی خاطر نشان کرد: بخشداری دلوار آمادگی دارد تا با  همکاری و هم اندیشی  تمام قشر جوان در هر زمینه ای برای توسعه بخش  تلاش شود .

مهندس ندری شهردار دلوار در این نشت بیان کردند: در جمع جوانان افتخاریست که نصیب هرکسی نخواهد شد.

وی بیان کرد : با برنامه ریزی و ایجاد فضای شاد و اعتماد ،نشاط اجتماعی و انگیزه را به جوانان  هدیه دهیم.

ایشان افزودند شهرداری دلوار آمادگی لازم را با هر اندیشه ای که باعث ارتقاء جامعه توسط جوانان گردد خواهد داشت.

در این نشست جوانان توجه بیشتر مسؤلین در زمینه های اشتغال ؛ فرهنگ و هنر و ورزش را مطالبه و خواستار حضور برگزاری هم اندیشی با مدیران استانی را برای ارائه راهکار های مناسب داشتند .

گزارش تصویری:


  • 823 بازدید
  • 0 نظر