خوش آمدید
خبر ساحلی

نشست بخشدار با دهیاران بخش دلوار

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار: *رضایتمندی و رفع مشکلات مردم از اهداف اصلی و اساسی دهیاران در پیشبرد اهداف دولت باشد.*

نشست بخشدار دلوار با دهیاران بخش پیرامون بررسی و حل مشکلات روستایی در بخشداری دلوار برگزار شد.
بخشدار دلوار ضمن تقدیر از تلاشهای تمامی دهیاران در سطح بخش بیان نمودند:دهیاران با توجه به قوانین و مقررات و بررسی مشکلات حوزه روستاها در امر خدمت به مردم پیشگام باشند.
ایشان در ادامه افزودند: دهیاران با نیت خدمت به مردم و حل مشکلات در روستاها با مدیران دستگاهای اجرایی بخش و شهرستان ارتباط داشته و همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشنذ.
وی تاکید نمودند: دهیاران در حق و حقوق روستای خود  کوتاهی نکنند و در همین امر دستگاهای خدمات رسان وظایف ذاتی اداری خود را با پیگیری و عملکردی جهادی انجام دهند.
عالی پور خاطر نشان نمود:شوراهای و دهیاران با توجه به نیازمندیهای روستا مشکلات را در سطح روستا دسته بندی نموده و بصورت اولویت بندی در رفع مشکلات اقدام نمایند.
وی تاکید نمود:ارتباط دهیاران با بخشداری جهت رفع مشکلات مردم و روستا مستحکم گردد.
ایشان تشکیل کارگروهای سازنده در بخش و به تبع آن  در هر دهیاری را امری واجب دانست و بیان نمود:در راستای مشاوره ، بررسی و نظارت بر  اقدامات در سطح روستا این بخشداری کارگروهای تخصصی مالی و عمرانی  را دائر نموده و جهت بررسی و حل برخی مشکلات ،  دهیاران موظف هستند همکاری لازم را  با این کارگروهها داشته باشند.
ایشان تاکید نمودند: دهیاران ساخت و ساز غیر مجاز را ضمن اطلاع رسانی به جهاد کشاورزی و نهادهای مربوطه ،مکتوب به این بخشداری نیز اعلام نمایند.
ایشان ضمن تقدیر از نیروی انتظامی شهرستان تنگستان و بخش دلوار تاکید نمودند:جهت افزایش امنیتی پایدار و مطلوب تر ، گشت رضویون در روستاها را فعال و دوربین پایش تصویری را در ورودیها و اماکن عمومی با نظارت ادارات انتظامی و اطلاعات نصب نمایند.
بخشدار دلوار در پایان افزودند: دهیاران عملکرد و اقدامات مهم خود  را در روستا به روابط عمومی بخشداری جهت درج در ماهنامه و کارنامه بخشداری ارسال نمایند.

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 76 بازدید
  • 0 نظر