خوش آمدید

نامه بشار اسد به روحانی

اسد در نامه‌ای به روحانی خواستار تقویت همکاری ۲جانبه برای جلوگیری از نفوذ آمریکا و اسرائیل شد


اسد در نامه‌ای به روحانی خواستار تقویت همکاری ۲جانبه برای جلوگیری از نفوذ آمریکا و اسرائیل شد

  رئیس جمهور سوریه در نامه‌ای به همتای ایرانی خود تاکید کرد که باید همکاری دوجانبه برای جلوگیری از نفوذ آمریکا و اسرائیل تقویت شود.

به نقل از المیادین، بشار اسد رئیس جمهور سوریه در نامه‌ای به حسن روحانی همتای ایرانی خود تاکید کرد که باید همکاری دوجانبه برای جلوگیری از نفوذ آمریکا و اسرائیل تقویت شود.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور عصر سه‌شنبه و در دیدار وائل الحلقی نخست‌وزیر سوریه با بیان اینکه ملت و ارتش سوریه در طول چهار سال توانستند به خوبی در برابر توطئه‌ها و جنگی تمام عیار ایستادگی کنند، اظهار داشت: امروز افکارعمومی جهانیان متوجه این واقعیت شده که ارتش و مردم سوریه در برابر گروه‌های تروریستی و توطئه‌های خارجی مبارزه می‌کنند.

نخست‌وزیر سوریه نیز در این دیدار با ابلاغ سلام گرم بشار اسد به رهبر معظم انقلاب، رئیس‌جمهوری و دولت و ملت ایران، گفت: دولت و ملت سوریه قدردان دولت و ملت ایران هستند که طی چهار سال جنگ ظالمانه علیه سوریه ما را حمایت کرده‌اند.

وائل الحلقی با اشاره به موفقیت‌های ارتش و نیروهای مردمی در مقابله با گروه‌های ترویستی نظیر داعش و النصره، همکاری ایران و سوریه برای مقابله با توطئه‌هایی که قصد شکستن محور مقاومت را دارند ضروری خواند و گفت: خوشبختانه روند آشتی ملی در سوریه به منظور ایجاد الفت و صلح در سوریه به طور مستمر پیش می‌رود و دولت سوریه طرح‌ها و ابتکار عمل‌هایی که در این زمینه از سوی سازمان ملل متحد یا روسیه ارائه شده را بررسی می‌کند.

انتهای پیام/پ


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 26 آذر ماه 1393
  • 637 بازدید
  • 0 نظر