خوش آمدید

مهم‌ترین وظیفه رسانه‌ها در انتخابات، دعوت مردم به حضور است

موضوعات : ورزشی

 

امام‌جمعه اهرم گفت: مهم‌ترین وظیفه‌ای که امروز بر دوش اصحاب رسانه به‌ویژه بسیج رسانه سنگینی می‌کند دعوت، تشویق و ایجاد فضای شور و نشاط برای مردم در انتخابات است.


 

به گزارش خبرساحلی به نقل از خبرگزاری فارس از تنگستان، حجت‌الاسلام عیسی راستگو صبح امروز در نشست با خبرنگاران بسیج رسانه در تنگستان اظهار داشت: راه‌اندازی بسیج رسانه در تنگستان می‌تواند در پیشرفت و اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف در سطح  شهرستان بسیار ارزشمند و مفید واقع شود.

امام‌جمعه اهرم بابیان اینکه مجموعه بسیج رسانه در حکم سربازان جنگ نرم هستند، تصریح کرد: امروز عصر ارتباطات است و تعبیری که به کار می‌رود جنگ فرهنگی و جنگ نرم است و دفاع ما، دفاع مقدس فرهنگی است.

راستگو با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری جایگاه‌های نماز جمعه را قرارگاه فرهنگی هر استان و شهرستان دانستند، ادامه داد: جایگاه‌های نماز جمعه در هر شهر تعیین‌کننده خط و مشی فرهنگی است و در واقع قلب تپنده فرهنگ هر منطقه تشکیلات نماز جمعه است.

امام‌جمعه اهرم گفت: با توجه به اینکه بسیج در هر عرصه‌ای فعالیت دارد عصر نیز عصرارتباطات است بسیج رسانه باید فعال و کوشا باشد زیرا مقابله با این تهاجم فرهنگی به نیروهای بسیجی با عزمی راسخ و انقلابی نیاز دارد.

وی افزود: باید فضای امید و نشاط در جامعه ایجاد شود زیرا دشمن امروز تلاش می‌کند از رهگذر همین مشکلات اقتصادی مردم را ناامید و دلسرد کند.

 راستگو داد: در آستانه انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تلاش دشمن این است که حضور مردم در انتخابات کم‌رنگ شود، مهم‌ترین وظیفه‌ای که امروز بر دوش اصحاب رسانه به‌ویژه بسیج رسانه سنگینی می‌کند دعوت، تشویق و ایجاد فضای شورونشاط  برای مردم در انتخابات است.

امام‌جمعه اهرم افزود: ممکن است کسی گرایش فکری مختلف سیاسی داشته باشند اما این باعث نمی‌شود از حوزه بسیج خارج شود، بسیج یعنی ما به آرمان‌های بلند امام (ره)، انقلاب، ارزش‌ها و ولایت مطلقه فقیه پایبند باشیم.

وی گفت: تشویق به حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و حفظ ارزش‌ها و مبانی انقلاب اسلامی لازم است.

راستگو با اشاره به سال همدلی وهمزبانی دولت و ملت گفت: امروز جامعه به وحدت، همدلی و هم‌زبانی نیاز دارد که باید این محور وحدت و همدلی در کشور فرمایشات مقام معظم رهبری باشد.

امام‌جمعه اهرم گفت: باید به سبک زندگی اسلامی توجه خاصی شود موضوعی که در کلام مقام معظم رهبری این سال‌ها برجسته بود.

وی از سایت‌های خبری در شهرستان تنگستان خواست تا در کنار مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی به سبک زندگی اسلامی نیز توجه کنند.

راستگو ادامه داد: هر کسی با هر سیاستی، لباس، فکر و در هر مقامی می‌خواهد سیاست اقتصاد مقاومتی را به چالش بکشاند بسیج رسانه باید تلاش کند با این سیاست مقابله و مخالفت کند.

امام‌جمعه اهرم گفت: اقتصاد مقاومتی بسیار مهم است و امروز تنها راه عبور از این بحران اقتصادی همین راهی است که مقام معظم رهبری فرمودند.

وی افزود: برای پیگیری مسائل و مشکلات اصحاب رسانه در تنگستان باید یک وکیل یا نماینده حقوقی با اصحاب رسانه همکاری داشته باشد.

راستگو خواستار برگزاری همایش بسیج و رسانه در شهرستان تنگستان شد.


  • 1005 بازدید
  • 0 نظر