خوش آمدید

ممانعت از نصب چادر در ساحل بوشهر

شهردار بوشهر گفت: با توجه به تدارک دیدن اردوگاه‌های مورد نیاز مسافران انتظار می‌رود که از نصب چادر در ساحل بوشهر جلوگیری شود.


به گزارش ساحلی به نقل "بوشهرنيوز" سعید آزادشهرکی در جلسه صبح امروز ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان بوشهر اظهار داشت: با توجه به ضرورت پرداختن به مسئله استقبال از مهمانان نوروزی امسال برخلاف سال‌های گذشته فعالیت‌های مربوط به مهمانان نوروزی را از آذر ماه شروع کردیم و توانستیم با این کار به نتایج مفیدتری نیز دست پیدا کنیم.

شهردار بوشهر در ادامه با اشاره به اینکه تا به حال شش کمپ برای استقبال از مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است، گفت: با توجه به اینکه در سال گذشته تنها دو کمپ برای استقبال از مسافران نوروزی تدارک دیده شده بود در سال‌جاری تعداد کمپ‌های تدارک دیده شده به شش کمپ افزایش یافته است.

آزادشهرکی در ادامه به ضرورت ممنوع کردن نصب چادر ساحل اشاره کرد و گفت: در کمپ‌های مذکور ظرفیت برپایی سه هزار چادر نیز وجود دارد و به هر تعداد که مسافر وارد بوشهر شود برای اسکان آنها مشکلی وجود ندارد و با این تمهیداتی که تدارک دیده شده انتظار می‌رود که نصب چادر در ساحل بوشهر ممنوع شود.

وی آب و برق را از مشکل اصلی کمپ‌ها دانست و گفت: با همکاری اداره آب و فاضلاب و همچنین اداره برق می‌توان در برطرف کردن مشکلات کمپ‌های محل اسکان مهمانان نوروزی اقدام کرد.

شهردار بوشهر در ادامه خواستار در اختیار گرفتن زمین اداره کل راه و شهرسازی شد و اظهار داشت: در صورت واگذاری زمین این اداره که در اطراف میدان انتظام واقع شده است می‌توان زمینه اسکان تعداد بیشتری از مهمانان نوروزی فراهم کرد.

آزادشهرکی با اشاره به اینکه کار رنگ‌آمیزی جداول و بلوار نیز به زودی شروع خواهد شد، اضافه کرد: تعیین اقلام موردنیاز در شهرداری با سرعت خوبی در حال انجام است.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 7 اسفند ماه 1392
  • 773 بازدید
  • 0 نظر