خوش آمدید

مسی: نباید مقابل ایران غافلگیر شویم

مسی: نباید مقابل ایران غافلگیر شویم


وی در این خصوص گفت: دیدار با ایران و نیجریه برای ما فرقی نمی‌کند و همانگونه که مقابل بوسنی بازی کردیم و پیروز شدیم، باید برابر این دو تیم برای رسیدن به موفقیت به میدان برویم
کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین معتقد است تیمش برای پیروزی مقابل ایران، هنگام برنامه‌های هجومی باید مواظب ضدحملات باشد تا غافلگیر نشود.

به گزارش ساحلی ، لیونل مسی در آخرین اظهار نظرش که توسط خبرگزاری آرژانتین منتشر شده، در مورد دیدارهای بعدی تیم فوتبال کشورش در مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام جهانی 2014 برزیل برابر ایران و نیجریه صحبت کرده است.

وی در این خصوص گفت: دیدار با ایران و نیجریه برای ما فرقی نمی‌کند و همانگونه که مقابل بوسنی بازی کردیم و پیروز شدیم، باید برابر این دو تیم برای رسیدن به موفقیت به میدان برویم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین همچنین تاکید کرد: راه پیروزی برابر ایران و نیجریه این است که هنگام اجرای برنامه‌های هجومی، بازیکنانی که در خط عقب‌تر از مهاجمان بازی می‌کنند، به خوبی کارهای دفاعی را انجام دهند تا در هنگام ضد حملات این دو تیم، غافلگیر نشویم.

مسی همچنین گفت: خوشبختانه در این مدت به کمک دوستان و هم تیمی‌های خود، به شرایط خوبی رسیده‌ام و امروز بسیار پخته‌تر تیم را رهبری می‌کنم.


  • 7087 بازدید
  • 1776 نظر