خوش آمدید

مسئولان بوشهر درخواست خود را برای منطقه آزاد به دولت انتقال دهند

اظهارات نوبخت درباره منطقه آزاد بوشهر:
مسئولان بوشهر درخواست خود را برای منطقه آزاد به دولت انتقال دهند

خبر ساحلی: معاون نظارت و راهبردی رییس جمهوری گفت: دولت برای استفاده از ظرفیت های مختلف مناطق نگاه مثبتی به توسعه مناطق آزاد دارد.


به گزارش خبر ساحلی ؛ محمد باقر نوبخت شامگاه پنجشنبه در بازدید از بندر بوشهر افزود: در سفرهای استانی هرجا احساس کردیم ظرفیتی برای ایجاد مناطق آزاد وجود داشته است این مهم در دستور کار قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: برخلاف گذشته که نگاه دولت به سمت توسعه مناطق آزاد نبود، دولت تدبیر و امید نسبت به توسعه مناطق آزاد اهتمام دارد.

نوبخت ادامه داد: اکنون دولت مصمم است در زمینه پشتیبانی از فعالیت های سرمایه گذاری و جلب مشارکت های خصوصی حداکثر استفاده را ببرد.


وی بیان کرد: استفاده از ظرفیت مناطق و نگاه مثبت دولت فقط به تامین منابع مالی محدود نمی شود بلکه پشتیبانی و اتخاذ راهکارهای قانونی زمینه ساز جلب مشارکت برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

معاون نظارت و راهبردی رییس جمهوری از مسوولان استان بوشهر خواست درصورت ایجاد ظرفیت در این زمینه درخواست خود را به دولت انتقال دهند تا از مجاری قانونی در این زمینه اقدام شود.

مصطفی سالاری استاندار بوشهر نیز گفت: برای ایجاد منطقه آزاد بوشهر مقدمات کار در دست اجراست و برای تصمیم گیری به دولت ارسال می شود


  • 678 بازدید
  • 0 نظر