خوش آمدید

مراسم تودیع و معارفه شهردار بوشهر


مراسم تودیع و معارفه شهردار بوشهر؛ میگلی نژاد: شهرداری را به مجلس ترجیح دادم/ سازمان انرژی اتمی سهم خود در توسعه بوشهر را بدهد

آیین تودیع و معارفه شهرداران بندر بوشهر در مجتمع فرهنگی، هنری بوشهر برگزار و غلامعلی میگلی‌نژاد رسماً به‌عنوان شهردار بندر بوشهر معرفی شد و کار خود را آغاز کرد.

آیین تودیع و معارفه شهرداران بندر بوشهر در مجتمع فرهنگی، هنری بوشهر برگزار و غلامعلی میگلی‌نژاد رسماً به‌عنوان شهردار بندر بوشهر معرفی شد و کار خود را آغاز کرد.
 
 در این آیین معاون عمرانی، مدیرکل دفتر امور شهری استانداری، نماینده امام‌جمعه بوشهر، اعضای شورای شهر بوشهر، جمعی از مدیران اجرایی، خبرنگاران و شماری از مردم بوشهر حضور داشتند.

میگلی‌نژاد سابقه فعالیت در فرمانداری دشتستان، فسا، استانداری بوشهر را داشته و به مدت 4 سال نیز در دوره هشتم نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بود. وی همچنین در سال‌های 82 تا 85 شهردار بندر بوشهر بوده است.

شهردار جدید بوشهر در این مراسم با بیان اینکه جمعیت شهر بوشهر باید 2 برابر شود، گفت: سازمان انرژی اتمی ایران با وجود نیروگاه اتمی در بوشهر، سهمی در توسعه بندر بوشهر ندارد و ضروری است این سهم خود را پرداخت کند.

غلامعلی میگلی‌نژاد با اشاره به تصمیم خود برای حضور در شهرداری بوشهر اظهار داشت: تصمیم گرفته بودم آنچه در توان دارم در جهت خدمت به مردم به کار بگیرم و باخدا عهد بستم از فرصت به‌دست‌آمده دریغ نکنم و برای خدمت به مردم شهرم به کار بگیرم.

وی بیان کرد: تصمیمی هم برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس داشتم برخی عنوان می‌کردند نمایندگی مجلس موقعیت بهتری از شهرداری دارد چراکه موقعیت ملی و فراملی است و شهرداری موقعیتی منطقه‌ای دارد اما در نهایت با تصمیمی که گرفتم و با توجه به علاقه شدیدی که به شهر و مردم شهرم دارم، تصمیم گرفتم در شهرداری خدمت کنم.
http://img7.irna.ir/1394/13940306/2865014/2865014-4340153.jpg


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 16 خرداد ماه 1394
  • 587 بازدید
  • 0 نظر