خوش آمدید

لاریجانی و 25 نماینده به بوشهر می آیند نفوذ تکفیری ها در یکی از روستاهای استان

لاریجانی و 25 نماینده به بوشهر می آیند / احتمال کاندیداتوری ماحوزی در بوشهر / نفوذ تکفیری ها در یکی از روستاهای استان و ....


این پایگاه خبری پیرامون مسائل مختلف استان اخبار مختلفی را دریافت کرده اند که بصورت خلاصه ودر یک بسته خبری در زیر ملاحظه می فرمایید :
*فتاوای علمای تکفیری بر برخی از افراد غافل در کشور ما نیز تاتیر گذار بوده است.در این بین یکی از روستاهای جنوبی استان که از سال ها پیش کانون فعالیت مخرب فرقه های انحرافی بوده است نقش اساسی را در ترویج عقاید خطرناک جریان تکفیری داشته است. هر چند قاطبه هم استانی های اهل تسنن ما به مشابه سایر هموطنان از اقدامات تکفیری تبری جسته اند اما برخی خبرها از تلاش مخرب عده ای نفودی در استان و مناطق سنی نشین حکایت دارد و خبرهایی از پیوستن عده ای انگشت شمار به این جریان تندرو و جاهل به گوش می رسد. آنچه که به عنوان عامل اصلی می تواند نقش بازدارنده داشته باشد هوشیاری،اگاهی و وحدت شیعه و سنی در استان ما می باشد.البته بخش اطلاعاتی و امنیتی نیز باید با تیزبینی اقدامات نفودی ها را رصد می کنند. در این ارتباط پیش از این مراجع تقلیدی همچون آیت الله نوری همدانی نیز هشدار داده اند .

* اخبار شنیده شده حاکیست که یکی از کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان برای مشخص شدن ورود یا عدم ورود برخی از بزرگان حوزه انتخاباتی خود توسط برخی نزدیکانش از آنها دعوت کرده که در انتخابات شرکت کنند که درصورت عدم ورود این بزرگان خیال این کاندیدای احتمالی راحت شود و در صورت قبول دعوت و تمایل آنان, فکری برای مقابله با آنان شود.

*شنیده شده است که پست بانک بوشهر جهت حمایت از تیم کارگر بنه گز که در لیگ دسته دوم کشور قرار دارد و تاکنون نیز موفقیتهای خوبی در میادین کشوری داشته است اعلام آمادگی نموده و در هفته آینده اقدامات لازم را در این خصوص انجام خواهد داد . لازم به توضیح است که شعبه مربوط به حمایت از این باشگاه پست بانک شعبه انقلاب بوشهر خواهد بود .

* در يكى از ادارات استان كه معاون آن اداره بطور جدی پيگير انتصاب خود بعنوان مديركل ميباشد، اين معاون هم اكنون كادر جديد و آينده خود را تعيين نموده است. گفتنى است كه اين افراد،در حال حاضر نيز حدود يكماه است كه هيچگونه حرفشنوى از مدير كل فعلى ندارند. همچنین قابل توجه است که وزیر مربوطه نیز از اقدام این افراد بشدت ناراحت شده است و عنوان داشته در صورتی که مدیرکل فعلی عزل شود ، قطعا از شخصی غیر بومی استفاده خواهم نمود .

* شنیده شده است که رئیس یکی از هیئت های ورزشی استان بوشهر در زمان تصدی گری مسئولیت خود ، از سهمیه هیئت مربوطه سوء استفاده نموده و حواله خرید 20 دستگاه مگان را برای خود استفاده نموده و این خودروها را در بازار آزاد برای خود به فروش رسانده است . وی از سمت خود کنار گذاشته شده است .

* گفته می شود خانم حمیده ماحوزی در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بوشهر ، گناوه و دیلم کاندیدا خواهد شد . وی که هم اکنون به عنوان مدیرکل فرهنگ ارشاد و اسلامی استان بوشهر مشغول به فعالیت است سابقه حضور در شورای شهر بوشهر را نیز در کارنامه خود دارد .

* گفته می شود شخصی غیربومی به نام آقای " پ " فعالیت گسترده ای را برای تصدی مدیرکلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آغاز نموده است . ظاهرا یکی از کاندیداهای احتمالی در حوزه انتخابیه دشتستان نیز حامی وی بوده و انتظار دارد تا با انتصاب ایشان ، موقعیت خود را در دشستان ارتقا دهد .

* شنیده شده است که احتمال انتصاب اسکندرپور برای معاونت عمرانی استانداری بوشهر بسیار کمرنگ شده است .گفته می شود مخالفت های شدیدی با انتصاب ایشان صورت گرفته است هر چند منتفی شدن آن نیز قطعی نشده است .

* گفته می شود امسال مراسم سالگرد شهادت رئیسعلی دلواری در شهر دلوار بسیار گسترده خواهد بود . در این مراسم که قرار است از شبکه خبر نیز بصورت مستقیم پخش شود ، دکتر علی لاریجانی به همراه 25 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور داشته باشند .

* گفته می شود که لایحه منطقه آزاد تجاری بوشهر جهت تقدیم به مجلس شورای اسلامی در دولت در حال نگارش است و احتمالا تا نیمه های شهریور به پایان برسد
 
* رئيس يكى از دانشگاههاى استان كه تغيير وى تقريبا قطعى بنظر ميرسد،بمنظور جلب حمايت مقامات استانى،اخيراً  درخواستى رسمى براى يكى از مديران كل اجهت هيأت علمى نمودن آن مديركل ،به تهران ارسال كرده است.اين در حالى است كه فرايند هيأت علمى شدن أفراد،فقط از طريق سايت هيأت جذب صورت ميگيرد ولى اين رئيس دانشگاه بصورت خارج از چارچوب قانونى،پيگير موضوع ميباشد.
 
سوک

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 2 شهريور ماه 1393
  • 565 بازدید
  • 1 نظر