خوش آمدید

قدردانی نماینده ولی فقیه از فعالیت های مذهبی و فرهنگی صنعت نفت

آیت الله صفایی بوشهر صبح امروز در بیست و پنجمین همایش مدیران مراکز خدمات حوزه های علمیه کشور از تلاش های صنعت نفت و سازمان منطقه ویژه پارس در زمینه فعالیت های مذهبی و فرهنگی قدردانی کرد.

 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه وپژه پارس، نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر در بیست و پنجمین همایش مدیران مراکز خدمات حوزه های علمیه کشور، ضمن ارائه سابقه ای از فعالیت های روحانیون استان بوشهر در قبل و بعد از انقلاب، استان بوشهر را نمونه بارز یک استان ولایت مدار خواند.

آیت الله صفایی بوشهری در ادامه مراسم از حمایت های صنعت نفت و سازمان منطقه ویژه پارس در حوزه مذهبی قدردانی کرد.

مشاور وزیر نفت در امور روحانیت نیز در ادامه این همایش، میزبانی از روحانیون را افتخار صنعت نفت برشمرد و به طور خلاصه اهم فعالیت های صنعت نفت در منطقه را بیان نمود.

در ابتدای مراسم نیز حجت الاسلام و الامسلمین مجدی ، کارشناس مذهبی فرهنگی سازمان منطقه ویژه به نیابت از مهندس نصوری مدیر عامل سازمان، ضمن خوشامدگویی به میهمانان گزارشی از فعالیت های مذهبی و فرهنگی منطقه ویژه پارس ارائه کرد.

گفتنی است بیست پنجمین همایش مدیران مراکز خدمات حوزه های علمیه  به مدت دو روز( یکم و دوم اسفندماه) در مرکز همایش های خلیج فارس سازمان منطقه ویژه پارس برگزار خواهد شد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 3 اسفند ماه 1392
  • 585 بازدید
  • 0 نظر