خوش آمدید

فلش کارت نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا منتشر شد

هم زمان با فرا رسیدن روز بصیرت نامه دوم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در قالب فلش کارت از سوی فرهنگسرای گلستان منتشر شد.


به منظور اشاعه نامه دوم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عموم جوانان کشورهای غربی محتوای این نامه در قالب فلش کارت های جذاب برای جوانان و دانشجویان کشور هم انتشار پیدا کرد.

نامه اخیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خطاب به جوانان غرب است و از آن جا که پروژه اسلام هراسی یکی از مهمترین پروژ‌ه‌های نظام استکبار است، نگارش این نامه به قلم رهبر فرزانه انقلاب می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر ذهنیت جوانان غربی بگذارد. این نامه نه تنها برای جوانان غربی الگو و سرمشق است بلکه ضرورت مطالعه آن میان جوانان کشور ما نیز از آن به وضوح احساس می شود. بر این اساس فرهنگسرای گلستان با توجه به رسالت فرهنگی خود در سال روز 9 دی بر آن شد تا متن این نامه را در قالب یک مجموعه فلش کارت با نام «نامه مقام معظم رهبری(مد ظله) به عموم جوانان کشورهای غربی» انتشار دهد.
 
دراین محصول همچنین توصیه ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خطاب به دانشجویان درج شده است. «تروریسم، درد مشترک» ، «خشونت خاموش» ، «داعش از کجا آمد؟»، «سرکوب اندیشه های مردم سالاری» و... برخی از عناوین این بسته فرهنگی است.
 
گفتنی است ترجمه این نامه به 48 زبان با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، دانش‌آموختگان جامعه المصطفی العالمیه، دفاتر رایزنی‌های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور خارجه و معاونت برون مرزی صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است. آگاهی بیشتر نسل جوان و دانشجویان کشور از فحوای این نامه همزمان با عموم جوانان غرب ضرورت بسیاری دارد، فرهنگسرای گلستان این نامه را به شیوه ای جذاب و محتوا محور انتشار و توزیع کرد.
 
علاقمندان برای دریافت این محصول می توانند به نشانی نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، فرهنگسرای گلستان مراجعه کنند.

  • 887 بازدید
  • 5 نظر