خوش آمدید

عکس- در جستجوی یک گمشده

در جستجوی یک گمشده


عکس روبرو متعلق به غلامحسین جوکار، یک ناتوان ذهنی ساکن برازجان،  که متأسفانه خانواده ی وی بیش از دو ماه است که از او هیچ خبری ندارند.پدر غلامحسین در گفتگو با اتحاد جنوب گفت: پسر 25 ساله ام دچار ناتوانی ذهنی است به همین دلیل جهت حمایت زیرنظر بهزیستی دشتستان می باشد.وی افزود: در تاریخ 26 اسفند ماه جهت انجام کارهای ...

خبر ساحلی : عکس روبرو متعلق به غلامحسین جوکار، یک ناتوان ذهنی ساکن برازجان می باشد  که متأسفانه خانواده ی وی بیش از دو ماه است که از او هیچ خبری ندارند.

پدر غلامحسین در گفتگو با اتحاد جنوب گفت: پسر 25 ساله ام دچار ناتوانی ذهنی است به همین دلیل جهت حمایت زیرنظر بهزیستی دشتستان می باشد.
وی افزود: در تاریخ 26 اسفند ماه جهت انجام کارهای اداری به بهزیستی دشتستان رفتم در حالی که غلامحسین تنها در خانه بود.


جوکار افزود:  حدود ساعت 10 که به منزل برگشتم هیچ اثری از پسرم نبود. این در حالی است که من همیشه درب منزل را بر روی او قفل می کردم اما متأسفانه دیوار منزلمان که بر اثر زلزله تخریب شده، راه گریز از منزل را برای این جوان ناتوان ذهنی فراهم کرده بود.
وی ادامه داد: از تاریخ 26 اسفند ماه تاکنون به جاهای زیادی مراجعه کرده و حتی از طریق نیروی انتظامی نیز در جستجوی فرزند گمشده ام هستم اما متأسفانه هیچ خبری او وی نشده است.
کسانیکه صاحب این عکس را دیده و یا گمشده مذکور را پیدا کردند با شماره زیر تماس بگیرند:
09173728235


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 13 خرداد ماه 1393
  • 508 بازدید
  • 0 نظر