خوش آمدید

عباس زاده :سارقان طلافروشی در دلوار در حال شناسایی هستند

 عباس زاده: سارقان طلا فروشی در دلوار در حال شناسایی هستند:فرمانده انتظامی استان بوشهر در خصوص این حادثه گفت:متهمان با جعل عنوان پلیس 11 کیلوگرم طلا از این مغازه سرقت کرده اند کهمتهمان با اغفال مرد طلافروش دست به این حرکت زده اند، اما پلیس با بررسی های تخصصی آنها را شناسایی کرده و به دنبال دستگیری شان هستیم ...


خبری که چند روز قبل از سرقت طلا فروشی در دلوار انتشار پیدا کرد که  این سرقت حوالی ساعت 14  (روز سه شنبه در تاریخ25 اسفند سال قبل) 3 نفر با جعل عنوان و پوشش پلیس آگاهی به منزل محمد یزدی طلافروش شاغل در شهر دلوار رفته و با ادعای اینکه بخشی از جواهرات مغازه وی سرقتی تشخیص داده شده و باید به بررسی آن بپردازند، او را به مغازه اش کشاند.


فرمانده انتظامی استان بوشهر می گوید: سارقانی که با جعل عنوان و پوشش نیروی انتظامی اقدام به اغفال طلافروش دلواری و سرقت مغازه وی کرده اند، شناسایی شده و به دنبال دستگیری شان هستیم.

به گزارش ساحلی؛ حوالی ساعت 14  (سه شنبه) 3 نفر با جعل عنوان و پوشش پلیس آگاهی به منزل محمد یزدی طلافروش شاغل در شهر دلوار رفته و با ادعای اینکه بخشی از جواهرات مغازه وی سرقتی تشخیص داده شده و باید به بررسی آن بپردازند، او را به مغازه اش کشاند.

برپایه این گزارش، پس از حضور طلافروش در مغازه و باز کردن گاو صندوقش، سارقان با اسپری وی را بیهوش کرده و پس از جمع آوری طلاهای موجود، به انتقال مغازه دار به خودرو، از صحنه متواری می شوند.

گفته می شود سارقان این طلافروش را با خود به دشت ارژن فارس برده و آنجا رها کردند تا اینکه نهایتا وی موفق شد اواخر سه شنبه شب ماجرا را به خانواده اش و پلس اطلاع دهد.

خبر می رسد متهمان با جعل عنوان پلیس 11 کیلوگرم طلا از این مغازه سرقت کرده اند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در خصوص این حادثه گفت: متهمان با اغفال مرد طلافروش دست به این حرکت زده اند، اما پلیس با بررسی های تخصصی آنها را شناسایی کرده و به دنبال دستگیری شان هستیم.

سردار عباس زاده افزود: همانند گذشته که وعده دستگیری عوامل سرقت مسلحانه بانک ملی شبانکاره، تیراندازی به طلافروش دوره گرد در شهر بوشهر و برخی دیگر از جرایم خشن عملی شد، این بار هم به مردم استان اطمینان خاطر می دهیم سارقان این طلافروشی شناسایی شده و به دنبال دستگیری آنها هستیم


  • 701 بازدید
  • 0 نظر