خوش آمدید

طرح استعداد یابی ورزش اسکیت در بوشهر

در نخستین گام از اجرای این برنامه ، روز پنج شنبه اول اسفندماه در محل پیست اسکیت پارک مرجان شهر بوشهر استعداد سنجی در این زمینه انجام شد


به گزارش ساحلی به نقل سوک :مسئول طرح استعدادیابی اسکیت مدارس شهر بوشهر در گفتگو با سوک از آغاز اجرای این طرح در میان دانش آموزان بوشهری خبر داد.

سالار باغبان نژاد افزود: این طرح به منظور انتخاب برترین اسکیت بازان دختر و پسر در مقطع دبستان اجرا می گردد.

وی اضافه کرد : در نخستین گام از اجرای این برنامه ، روز پنج شنبه اول اسفندماه در محل پیست اسکیت پارک مرجان شهر بوشهر استعداد سنجی در این زمینه انجام شد.

.باغبان نژاد یادآور شد :اجرای این طرح در این مرحله متوقف نشده و استعدادیابی در میان دانش آموزان از این پس به صورت هفتگی با اجرای برخی تمرینات و مسابقات در محل پیست اسکیت پارک مرجان تداوم می یابد و دانش آموزان علاقمند می توانند در این طرح شرکت کنند.

مسئول طرح استعدادیابی اسکیت دانش آموزی شهر بوشهر انعطاف پذیری، سرعت عمل و قدرت بدنی را از جمله مهم ترین معیارهای انتخاب دانش آموزان مستعد عنوان کرد و افزود: در مراحل بعد و پس از اجرای طرح مذکور، به ارائه آموزش های حرفه ای تر به دانش آموزان منتخب پرداخته می شود

 . وی  یادآور شد: این آموزش ها به صورت کاملا رایگان به دانش آموزان ارائه می گردد و هیچ گونه هزینه ای در جهت فراگیری حرفه ای ورزش اسکیت متقبل نخواهند شد

.سالار باغبان نژاد  با اشاره به اهمیت فراگیری ورزش از سنین کودکی گفت: بسیاری از دانش آموزان بوشهری در عرصه ورزش مستعد و توانمند می باشند اما متاسفانه به دلیل عدم شناخت و حمایت های کافی از پیشرفت و بالندگی بازمی مانند که بر همین اساس در زمینه ورزش اسکیت به شناسایی این دانش آموزان مستعد پرداخته و آموزش های لازم را از مقطع پایه به آنها آموزش می دهیم.

وی با قدردانی از سازمان آموزش و پرورش استان و نیز شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، از کلیه مسئولین دستگاه ها و نهادهای اجرایی استان درخواست همکاری کرد و اظهار داشت: امروز همه ما باید قابلیت و توانمندی های کودکان شهر خود را باور کرده و از هیچ تلاشی در جهت شکوفایی استعدادهای ایشان دریغ نورزیم چراکه هرگونه سرمایه گذاری برای آنها در آینده موجب افتخار و سربلندی استان می شود.

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 5 اسفند ماه 1392
  • 2140 بازدید
  • 621 نظر