خوش آمدید

شهد شیرین مدرسه سازی در بخش دلوار توسط خیرین

عبدالرضا زمانی رئیس آموزش و پرورش منطقه دلوار:

از نشست با خیر مدرسه ساز و اخذ سند به متراژ ۱۷۰۰ متر مربع و مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان سهم خیر تا تصویب در شورای آموزش و پرورش و کلنگ زنی آن کمتر از ده روز امروز این مدرسه در گورک مزارحسینی کلنگ زنی شد.

 


به گزارش خبرساحلی با حضور فرماندار  تنگستان،نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی،بخشدار دلوار ،مدیرکل نوسازی مدارس ،مدیر عامل انجمن خیرین مدرسه ساز استان و جمعی از مسئولین و مردم کلنگ دبیرستان متوسطه اول در روستای گورک مزار  حسینی به زمین زده شد.
زمانی اظهار داشت : بعد از تصویب تشکیل و فعالیت انجمن خیرین مدرسه ساز در شورای آموزش و پرورش منطقه دلوار جهت شناسایی و همیاری خیرین منطقه برای کمک به احداث مدرسه ، این انجمن کار خود را آغاز و با خیرین نشست هایی برگزار نمود.
زمانی در رابطه با همیاری خیرین عنوان نمود: بعد از نشست هایی که با خیرین داشتیم  تاکنون کلنگ  ۳ مدرسه با همکاری خیرین به زمین زده شده است و این مدارس عملیات نقشه برداری و خاکبرداری و تعیین تراکم خاک آن صورت گرفته و طی روزهای آتی عملیات احداث آن آغاز خواهد شد.
زمانی در مورد محل احداث  مدارس گفت:  تاکنون انجمن خیرین مدرسه ساز در منطقه دلوار پیگیری هایی که داشته موفق شده مدارس خیر ساز هنرستان فنی حاج ابراهیم جمادی در شهر دلوار ، دبستان ۶ کلاسه حاجیه فاطمه جمادی در شهر دلوار و دبیرستان متوسطه اول محمد گرامی در روستای گورک مزار حسینی را در دستور کار خود قرار دهد.
زمانی در رابطه با همیاری مردم منطقه برای احداث مدرسه در آینده اعلام کرد : ان شاالله انتظار داریم که مردم این حرکت های خداپسندانه را ادامه داده و با توجه به پیگیری های صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد کلنگ زنی مدارس دیگر در منطقه باشیم.


  • 1333 بازدید
  • 0 نظر