خوش آمدید

شال قرمز بر گردن همسر نوروزی و ازدحام جمعیت اطراف ورزشگاه

منزل هادی نوروزی

به دلیل ازدحام جمعیت و حضور پر شمار هواداران در ورزشکاه آزادی برای تشییع پیکر کاپیتان پرسپولیس اطراف ورزشگاه ترافیک شده است.

 


پیکر هادی نوروزی که بامداد روز گذشته (پنجشنبه) به علت ایست قلبی دار فانی را وداع گفت صبح امروز در ورزشگاه آزادی تشییع خواهد شد.

* از ساعات اولیه امروز بسیاری از هواداران به سمت ورزشگاه آزادی در حرکت بودند که ازدحام جمعیت باعث شد ترافیک سنگینی اطراف ورزشگاه و مقابل ورودی غربی به وجود بیاید.

* حدود چهار پنج هزار نفر از هوادارانی که آقا و خانم هستند، تا این لحظه خود را به ورزشگاه رسانده‌اند و از روی سکوها شعار می‌دهند.

* همسر هادی نوروزی که شال پرسپولیس را به گردن دارد، برای لحظاتی به سمت سکوها رفت و با هوادارانی که همسر فقیدش را تشویق می‌کردند، به صحبت پرداخت.

* لیدرهای پرسپولیس پیراهن هادی نوروزی را به تن دارند و شعار «خداحافظ، هادی با تعصب» می‌دهند.

* سکویی در پیست ورزشگاه قرار داده شده که قرار است پیکر کاپیتان فقید پرسپولیس را روی این سکو قرار دهند و هواداران و اهالی ورزش برای آخرین بار با پیکر نوروزی خداحافظی کنند.

* از بین پرسپولیسی‌های قدیم و جدید اکثر آنها در ورزشگاه حضور دارند و نفراتی مانند مهدی رحمتی، بهرام افشارزاده، حمیدرضا سیاسی و... هم خود را به ورزشگاه رسانده‌اند تا پیکر نوروزی را تشییع کنند.

به گزارش تسنیم، پیکر هادی نوروزی پس از تشییع در ورزشگاه آزادی به بابل انتقال داده خواهد شد تا کاپیتان فقید پرسپولیس در شهر خودش به خاک سپرده شود.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 10 مهر ماه 1394
  • 662 بازدید
  • 0 نظر