خوش آمدید

سرنوشت صدام در انتظار آل‌سعود است/عربستان توان مقابله با ایران ندارد

وابسته سابق نظامی ایران در سفارت عربستان گفت: سعودی‌ها باید بدانند که نیروهای مسلح و سیستم امنیتی کشورشان به اندازه‌ای ضعیف است که یارای مقابله با کشورهای کوچک را ندارند چه برسد به اینکه بخواهند با کشوری همچون ایران که سابقه تاریخی طولانی و مردمی شجاع و نظامی مبتنی بر آرا و خواست عمومی دارد مقابله کند.


 

سرنوشت صدام در انتظار آل‌سعود است/عربستان توان مقابله با ایران نداردعباسعلی منصوری آرانی عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی  پیرامون دعوت پادشاه عربستان از مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین برای  حضور در مراسم حج امسال اظهارکرد: ما انتظاری جز این هم از سعودی‌ها نباید داشته باشیم زیرا آنها در طی سال‌های مختلف مرکز پرورش ترور و تروریسم در منطقه و جهان بودند.

وی افزود: آنچه ما در دو دهه گذشته شاهد بودیم توجه به این نکته بوده است که عربستان در حمایت از داعش، القاعده، طالبان و منافقین نقش محوری را ایفا کرده است.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: سعودی‌ها به دنبال این هستند که تروریست‌های مختلف را در سطح جهان جمع کنند و آموزش بدهند و به کار بگیرند که منافقین یکی از آنها محسوب می‌شوند.

وابسته سابق نظامی ایران در سفارت عربستان تصریح کرد: سعودی‌ها باید یک تجربه بسیار مهم و یک عبرت تاریخی را در نظر داشته باشند و بدانند که سرنوشت صدام در انتظار آنهاست و بدون شک همانچه که بر سر صدام آمد بر سر آنها نیز می‌آید.

منصوری آرانی گفت: هر اقدامی که منافقین علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دهند بدون شک متوجه سعودی‌ها خواهد بود و ایران پاسخ بسیارسخت و شدیدی را به آل سعود خواهد داد.

وی تصریح کرد: سعودی‌ها باید بدانند که نیروهای مسلح و سیستم امنیتی کشورشان به اندازه‌ای ضعیف است که یارای مقابله با کشورهای کوچک را ندارند چه برسد به اینکه بخواهند با کشوری همچون ایران که سابقه تاریخی طولانی و مردمی شجاع و نظامی مبتنی بر آرا و خواست عمومی دارد مقابله کند.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان تاکید کرد: بنده معتقدم سعودی‌ها با همراهی گروهگ منافقین دست به یک بازی خطرناکی زده‌اند و سرنوشت صدام در انتظار خاندان آل‌سعود است.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 5 شهريور ماه 1395
  • 541 بازدید
  • 2 نظر