خوش آمدید

زمان تغییر کد و شماره تلفن‌های ثابت استان بوشهر+سامانه اطلاع رسانی

مدیرعامل شرکت مخابرات استان بوشهر خبر داد:

مدیرعامل شرکت مخابرات استان بوشهر خبر داد:
 مدیرعامل شرکت مخابرات استان بوشهر گفت: با اجرای طرح مذکور با کاهش درآمد شرکت مخابرات و کاهش هزینه مکالمه مردم مواجه خواهیم شد.
،محمدرضا بحرانی پیش از ظهر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: در اجرای طرح هم‌کدسازی تلفن‌های ثابت استان بوشهر، از ساعت 22 روز 16 مهرماه کد و شماره تلفن‌های ثابت در استان بوشهر تغییر خواهد کرد و کد استان به 077 تبدیل خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین در اجرای این طرح شماره تلفن‌های ثابت استان نیز از 7 رقم به هشت رقم افزایش می‌یابد و کد بین شهری در تلفن ثابت استان بوشهر حذف خواهد شد، به طوری که برای تماس با تلفن ثابت از داخل استان نیازی به شماره‌گیری کد جدید نخواهد بود.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان بوشهر بیان کرد: کاهش هزینه‌های تماس‌های بین شهری درون استانی و امکان تماس از سایر استان‌ها و یا تلفن همراه با تلفن‌های ثابت استان بوشهر با گرفتن کد 077 از جمله تغییرات صورت گرفته در اجرای طرح همکدسازی خواهد بود.

سامانه 3666 و 118 برای اطلاع از تغییرات شماره تلفن‌های ثابت در بوشهر

بحرانی در ارتباط با تغییرات لحاظ شده بر تلفن ثابت نیز بیان کرد: هم‌استانی‌های عزیز می‌توانند با تماس با 118 یا سامانه 3666 بدون گرفتن کد از تغییر شماره تلفن ثابت خود اطلاع پیدا کنند.

وی تصریح کرد: سایت شرکت مخابرات استان بوشهر و ادارات مخابرات شهرستان‌های استان نیز برای اطلاع از تغییر شماره تلفن‌های ثابت آمادگی دارند.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان بوشهر گفت: طرح هم‌کدسازی تلفن‌های ثابت در راستای سیاست شرکت مخابرات ایران و حذف کدهای بین شهری اجرا و در استان بوشهر نیز از ساعت 22 روز 16 مهرماه امسال این طرح عملیاتی می‌شود.

بحرانی خاطرنشان کرد: تا پایان مهرماه امسال تمام استان‌ها باید این طرح را اجرا کنند و در بوشهر نیز کد استان از 0771 به 077 تبدیل خواهد شد.

وی افزود: در اجرای این طرح هزینه شارژرینگ مکالمات مردم در سطح استان یکنواخت خواهد شد و هر مشترکی که از هر نقطه کشور بخواهد با بوشهر تماس بگیرد، باید کد 077 را بگیرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان بوشهر گفت: با اجرای طرح مذکور با کاهش درآمد شرکت مخابرات و کاهش هزینه مکالمه مردم مواجه خواهیم شد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 11 مهر ماه 1393
  • 582 بازدید
  • 0 نظر