خوش آمدید

زاهددوست :نامگذاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلوار بنام شهید رئیسعلی دلواری اقدامی ارزشی است

  امام جمعه دلوار: مقاومت مردم یمن موجب رسوایی سعودی‌ها شده و سعودی‌ها به هیچکدام از اهداف خود جز قتل و کشتار مردم بیگناه نرسیده‌اند.

وی بیان کرد :نام گذاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلوار بنام شهید رئیسعلی دلواری اقدامی ارزشی است حجت‌الاسلام علی زاهددوست در آیین عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر دلوار ضمن توصیه خود...


  امام جمعه دلوار:

امام جمعه دلوار گفت: مقاومت مردم یمن موجب رسوایی سعودی‌ها شده و سعودی‌ها به هیچکدام از اهداف خود جز قتل و کشتار مردم بیگناه نرسیده‌اند.

خبرگزاری فارس: مقاومت مردم یمن موجب رسوایی سعودی‌ها شد
  •  

به گزارش ساحلی:  حجت‌الاسلام علی زاهددوست در آیین عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر دلوار ضمن توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: در ادامه مباحث گذشته راجع به سبک زندگی اسلامی حل مشکلات خانواده در سایه صبر و بردباری مصداق خیر کثیر است، مرد و زن باید سنگ صبور زندگی بوده و با خوشرفتاری بر سختی‌ها و مشکلات فائق آیند.

وی افزود: شکست مفتضحانه آمریکا در طبس مصداق عینی امدادهای الهی به ملت مخلص ایران اسلامی بود، اگر اهل ایمان و عمل صالح و نیز اهل ولایت‌پذیری و بصیرت باشیم قطعا مشمول الطاف و امدادهای الهی خواهیم شد.

امام جمعه دلوار با اشاره به روز شوراها گفت: شوراها نماد واقعی مردم‌سالاری دینی و برجسته بودن نقش مردم در سرنوشت خود در جامعه اسلامی است و شوراها باید با درک جایگاه خود در باورهای دینی و قانون اساسی در جهت خدمت به مردم گام‌هایی موثر بردارند.

زاهد دوست گفت: برخی کشورها که در تاریخ پیشینه طولانی مدت ندارند امروز صحنه‌گردان بازیهای آمریکا و انگلیس شده و با دست کاری در تاریخ بدنبال هویت‌بخشی به خودشان هستند اما بدانند خلیج از ازل فارس و تا ابد هم فارس باقی خواهد ماند.

وی گفت: هدف آمریکا از طرح چنین مسائلی ایجاد شکاف و تفرقه بین کشورهای منطقه است و همه کشورها باید هوشیار باشند.

امام جمعه دلوار تصریح کرد: انتقال دفتر پایانه‌های نفتی از استان بوشهر به استان‌های همجوار با تدبیر ناسازگار است، انتظار داریم دولت بر‌ داشته‌های بوشهر بیفزاید نه اینکه داشته‎هایمان را هم تاراج شود، مسئولان استان بر این موضوع حساسیت جدی نشان‌دهند و نگذارند حقی از بوشهر پایمال شود.

زاهد‌دوست بیان داشت: نامگذاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلوار بنام شهید رئیسعلی دلواری اقدامی ارزشی است که از این اقدام قدردانی می‌شود.

وی اضافه کرد: امیدوارم در آستانه یکصدمین سالروز شهادت شهید رئیسعلی دلواری مصوبه ستاد بزرگداشت 12 شهریور سال 90 اجرایی شود و در هر کدام از شهرستان‌های یک میدان و یا یک خیابان اصلی بنام سردار شهید رئیسعلی دلواری نامگذاری شود.

امام جمعه دلوار بیان کرد: گوشه‌هایی از همایش زنان و سلامت که در دلوار برگزار شده در خورشان حاضران در همایش و مردم ارزشی منطقه نبوده است، از مسئولان استانی درخواست می‌کنیم برگزاری برنامه‌های این قبیل که بعضا با ارزش‌های ما سازگاری نداشته و موجب نارضایتی مردم مومن ما بوده را در دفعات آینده در محلی غیر از زادگاه سردار شهید رئیسعلی دلواری پیش‌بینی کنند.

زاهددوست گفت: دیدار یکی از نمایندگان استان ما در مجلس شورای اسلامی با یکی از سران فتنه مایه تاسف و شگفتی همگان است، سوال ما این است در شرایطی که مردم ما دچار مشکلات و کمبودهای عدیده هستند دیدار با کسی که در سال 88 با تمام‌ قد علیه نظام اسلامی ایستاده و با آبروی نظام اسلامی بازی کرده و در دل دشمنان ما امید و طمع ایجاد کرده، چه نفعی برای استان ما و برای حوزه انتخابیه شما خواهد داشت.

وی افزود: لازم است جهت استحضار آن نماینده عرض کنم که مردم در حوزه انتخابیه حضرتعالی این روزها بحران کم آبی وجود دارد و جوانان از بیکاری ناله می‌کنند بهتر نیست به جای این نشست و برخاست‌های بی‌فایده، مشکلات و گرفتاری‌های مردم را پیگیری کنید.

امام جمعه دلوار تصریح کرد: مقاومت مردم یمن موجب رسوایی سعودی‌ها شده و سعودی‌ها به هیچکدام از اهداف خود جز قتل و کشتار مردم بیگناه نرسیده‌اند.

وی بیان داشت: همانگونه رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی پیش‌بینی فرموده‌اند قطعا سعودی‌ها در باتلاق یمن گرفتار خواهند شد و بینی آنها در یمن به خاک مالیده خواهد شد و پایان خفت باری در انتظار آنها خواهد بود.

امام جمعه دلوار با بیان اینکه یکی از حساس‌ترین و سیاسی‌ترین مرحله مذاکرات در حال انجام است، گفت: فرمایشات امام خامنه‌ای در دیدار مداحان هیچگونه ابهامی را برای کسی باقی نگذاشت و همه خطوط قرمز مذاکرات را ترسیم فرمودند که امیدوارم تیم مذاکره‌کننده ما با توجه جدی به دغدغه‌ها و عمل به راهبردهای حکیمانه رهبری انقلاب راه موفقیت و سعادت را طی کنند.

 

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 6 ارديبهشت ماه 1394
  • 588 بازدید
  • 0 نظر