خوش آمدید

روز خونین برای حاکمان داعش/ بمباران منازل مسکونی داعشی ها

روز خونین برای حاکمان داعش/ بمباران منازل مسکونی داعشی ها
دامنه این حملات تا شرق موصل نیز کشیده شد و به ویرانی پایگاه های داعش و هلاکت ده ها تن از نیروهای این گروهک تروریستی انجامید.

 

«منابع خبری از زخمی شدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک داعش در بمباران پایگاه تروریست ها در الانبار توسط جنگنده های آمریکا خبر می دهند.»

  این روزنامه لبنانی در ادامه نوشت: «جنگنده های آمریکا تجمع فرماندهان ارشد داعش در منطقه "الرمانه" در غرب عراق را هدف بمباران قرار دادند. در این بمباران ها مقر سرکرده داعش بمباران شد و به زخمی شدن او و کشته شدن تعدادی از فرماندهان انجامید.

  در این بمباران ها حاکم استان الانبار " ابومهند السویداوی" و حاکم فرات "ابو زهرا المحمدی" به هلاکت رسیدند. دامنه این حملات تا شرق موصل نیز کشیده شد و به ویرانی پایگاه های داعش و هلاکت ده ها تن از نیروهای این گروهک تروریستی انجامید.»

   در این رابطه روزنامه القدس العربی نوشت:

  در این حملات "الغزلانی"، یکی از پادگان های نظامی داعش نیز مورد حمله قرار گرفت. این پادگان پیشتر به ارتش عراق تعلق داشت که پس از اشغال موصل توسط داعش به مکانی برای آموزش نظامی تروریست ها تبدیل شد.

   دامنه پیشروی این حملات به داخل محله های موصل نیز کشیده و منازل مسکونی تروریست ها بمباران شد که بر اثر آن دست کم 8 تروریست به هلاکت رسیدند.

  

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 18 آبان ماه 1393
  • 642 بازدید
  • 5 نظر