خوش آمدید

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله 2 در بخش دلوار

سرگرد محمد بهزادی جانشین سپاه امام حسین ع دلوار

 رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله  2 که تداعی بخش دوران دفاع مقدس می باشد در دلوار به استعداد یک گردان دردو مرحله که مرحله اول در  کنار منزل شهید رئیس علی دلواری و مرحله دوم در مرکز استان در هفته دفاع مقدس برگزارمی گردد. 

به گزارش خبر ساحلی، رزمایش اقتدار عاشورایی در دلوار با حشور بخشدار و امام جمعه دلوار و سرهنگ انبارکی جانشین هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و دیگر مسئولین در شهردلوار و درب منزل سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری برگزار شد.


سرگرد محمد بهزادی جانشین سپاه امام حسین ع دلوار گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله  2 که تداعی بخش دوران دفاع مقدس می باشد در دلوار به استعداد یک گردان دردو مرحله که مرحله اول در  کنار منزل شهید رئیس علی دلواری و مرحله دوم در مرکز استان در هفته دفاع مقدس برگزارمی گردد. 
 وی گفت: در این برنامه  که از مسئولین اداری و نظامی در برنامه شرکت می کنند و سخنران برنامه سرهنگ انبارکی معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق علیه السلام استان خواهد بود. 
بهزادی ابراز کرد :شعار رزمایش  با عنوان(وحدت،ایستادگی و پیشرفت)میباشد و هدف از اجرای این رزمایش زنده نگه داشتن روح حمایت مردم از انقلاب و مایوس کردن دشمنان از تغییر نظام  وبالا بردن روحیه بسیجیان عمل کننده و در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تقویت روحیه ملی و دعوت به وحدت و انسجام ملی و تقویت امید آفرینی به عبور انقلاب اسلامی از مشکلات و رفع مشکلات اقتصادی بر اساس حمایت از تولید ات داخلی برگزار می شود.
این مسئول گفت: در این رزمایش ایجاد ستون کشی خودرویی نیز برگزار و تمرینات تاکتیکی را برای آمادگی رزمی و دفاعی انجام خواهند داد.
بهزادی همچنین در ادامه گفت: در این مدت برنامه "صبحگاه اقتدار" با حضور مسئولان استانی و سپاهیان برگزار شد و بسیجیان اعلام خواهند کرد که با همت جهادی آماده هستند که در تمامی زمینه‌ها برای دفاع از نظام همکاری کنند.
وی در پایان از بخشدار  و امام جمعه  بخش و اداراتی که در این رزمایش همکاری لازم را با مرکز مقاومت بسیج سپاه امام حسین علیه السلام دلوار همکاری نمودند تشکر و قدردانی  نمودند.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 18 شهريور ماه 1397
  • 545 بازدید
  • 0 نظر