خوش آمدید

دیدار شهردار اهرم با اصحاب رسانه بمناسبت روز شهرداریها

موضوعات : فرهنگی

کردگار شهردار اهرم:

موفقیت شهرداری ها و روستاها در گرو همکاری مردم است و شهرداری های شهرستان تنگستان می توانند با همکاری شورای شهربا اطلاع رسانی دقیق به مردم در بهترشدن شهر نقش مهمی داشته باشند.


به گزارش خبرساحلی بمناسبت روز شهرداریها و دهیاریها طی یک جلسه ای با اصحاب رسانه شهرستان تنگستان با شهردار شهر اهرم دیدار به عمل آوردند.

کردگار ضمن خوش آمد گویی و اهمیت شمردن کاراصحاب رسانه در امر انتشار خبر صحیح به مردم گفت: بزرگترین چالش شهرداری‌ها ، درآمد پایدار است که متاسفانه فقط ضعف فعالیت‌ها این شهرداری به شکل گسترده ای اطلاع‌رسانی می شود و عملکرد این شهرداری در این دوره به خوبی اطلاع رسانی نشده است.

ایشان خاطر نشان کرد،شهرداری ها بخصوص بنده پاسخگو همه مسائل شهری اهرم خواهد بود.

شهردار اهرم گفت ،نواقصاتی زیادی در شهر وجود دارد ولی وظیفه اصحاب رسانه بیان واقعیت هست که با اطلاع رسانی دقیق به مردم به این شهرداری کمک بزرگی خواهند نمود.

وی افزود ، تمام تلاش و هدف ما آن است تا در سایه همدلی ها و هم زبانی ها ،خدمت رسانی شایسته تر شرایط مطلوب را برای شهروندان فراهم آوریم و رضایتمندی مندی مردم بهترین تقدیر برای ما و پرسنل زحمت کش شهرداری خواهد بود.

ایشان افزودند، نصیحت وی به شورای اسلامی جدید شهراهرم که با همدلی و بدور از مسائل های سیاسی مخرب با عزم راسخ هدف خود را خدمت به مردم و ارتقا شهر اهرم قرار دهند.

در پایان این نشست توسط شهرداراز اصحاب رسانه تقدیر شد.

گزارش تصویری:

 

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 17 تير ماه 1396
  • 457 بازدید
  • 0 نظر