خوش آمدید

دکتر سالاری: بیمارستان جدید جایگزین بیمارستان 17 شهریور برازجان می‌شود

استاندار بوشهر گفت: با توجه به قابل ترمیم و بازسازی نبودن خسارت وارده به بیمارستان 17 شهریور برازجان، طرح جایگزینی بیمارستان جدید به جای بیمارستان خسارت دیده این شهر ارائه می‌شود. 
دکترمصطفی سالاری در نشست بررسی خسارت وارد شده به بیمارستان 17 شهریور برازجان به سبب آتش‌سوزی اظهار داشت: دراین حادثه که متاسفانه  یک نفر جان باخت خسارت زیادی به تخت‌های بستری، تجهیزات و ساختمان بیمارستان وارد شد.
 
وی با قدردانی از دست‌اندر کاران در رسیدگی به مشکلات بیمارستان برازجان افزود: هر چند جان باختن یک بیمار در بیمارستان 17 شهریور برازجان سبب تاثر و تاسف شد ولی تعامل و همدلی در رسیدگی به مشکلات بیمارستان و انتقال سریع بیماران به بیمارستان شهید گنجی برازجان جای قدردانی دارد.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه مشکلات بیمارستان 17 شهریور برازجان هفته گذشته در هیئت دولت ارائه شد گفت: پس از ارائه آتش سوزی بیمارستان 17 شهریور برازجان درهیئت دولت معاون اول رئیس جمهور برای حل مشکلات این بیمارستان دستورات لازم صادر کرد.
 
وی با اشاره به اینکه در هیئت دولت مشکلات بیمارستان 17 شهریور برازجان مجددا بررسی می‌شود افزود: وزیر بهداشت و درمان فردا یکشنبه در جلسه هیئت دولت وضعیت آتش‌سوزی و مشکلات بیمارستان 17 شهریور برازجان را ارائه می‌دهد.
 
دکترسالاری با تاکید بر جایگزین شدن بیمارستان جدید به جای بیمارستان خسارت دیده برازجان افزود: با توجه به قابل ترمیم و بازسازی نبودن خسارت وارده به بیمارستان 17 شهریور، طرح جایگزین بیمارستان جدید به جای بیمارستان فعلی ارائه می‌شود.
 
وی با تاکید بر اجرایی شدن طرح مطالعاتی بیمارستان جدید برازجان گفت: مطالعه و طراحی بیمارستان جایگزین بیمارستان فعلی 17 شهریور برازجان بر اساس سطح بندی با اعتبارات استانی و دانشگاه علوم پزشکی اجرایی شود.
 
انتهای پیام/

  • 840 بازدید
  • 0 نظر