خوش آمدید

خیرین با اهدا قسمتی از اموال خود سنت حسنه ای را پایه گذاری می کنند

موضوعات : فرهنگی

عادل دهدشتی:

دولت زمینه سازی تعلیم و تربیت و زیرساخت های آن را به عهده دارد و مشارکت مردم تکمیل کننده کار و نتیجه بخش خواهد بود.


به گزارش خبرساحلی ،اولین نشست مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان تنگستان با حضور فرماندار شهرستان، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان بوشهر، مسوول مشارکت های اداره کل نوسازی و سایر اعضا در سالن فرمانداری برگزار شد.


عادل دهدشتی اظهار داشت: دولت زمینه سازی تعلیم و تربیت و زیرساخت های آن را به عهده دارد و مشارکت مردم تکمیل کننده کار و نتیجه بخش خواهد بود.


 فرماندار تنگستان تصریح کرد: خیرین با اهدا قسمتی از اموال خود سنت حسنه ای را پایه گذاری می کنند که نتیجه ی آن ثمر بخش شدن روند تعلیم و تربیت صحیح است.

رئیس شورای آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: خیرین با مشارکت جدی در امر تکمیل مدارس می توانند در کمترین زمان ممکن مدارس شهرستان را به استانداردهای لازم برسانند.


عادل دهدشتی افزود: با توجه به اختصاص اعتبار 12 درصدی دهیاری ها برای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان، قول می دهیم روند تعمیر و تجهیز مدارس به شکل ویژه ای پیگیری کنیم.

در این آیین مدیر آموزش و پرورش تنگستان با ارائه آمار مدارس تخریبی و تجلیل از خدمات صادقانه خیرین شهرستان تنگستان در اهداء املاک خود به آموزش و پرورش طی سال های متمادی، اظهار امیدواری کرد که اعضای هیئت مدیره با جذب مشارکت های مردمی بتوانند در ساخت، تعمیر و تجهیز مدارس با آموزش و پرورش همراهی لازم را داشته باشند.


  • 578 بازدید
  • 0 نظر