خوش آمدید

حضور سالاری استاندار بوشهر و صفایی بوشهری نمایندگی ولی فقیه در رزمایش الی بیت المقدس در دلوار

حضور سالاری استاندار بوشهر و صفایی بوشهری نمایندگی ولی فقیه  در رزمایش الی بیت المقدس در دلوار

مصطفی سالاری پیش از ظهر جمعه در رزمایش الی بیت‌المقدس در دلوار اظهار داشت: دشمنان هر بار که قصد تجاوز به این آب و خاک را داشته اند با مقاومت مردم روبرو شده‌اند و هر بار نیز چیزی جز شکست عاید آنها نشده است....


رزمایش الی بیت المقدس پاسخی به تهدیدات دشمنان است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مصطفی سالاری پیش از ظهر جمعه در رزمایش الی بیت‌المقدس در دلوار اظهار داشت: دشمنان هر بار که قصد تجاوز به این آب و خاک را داشته اند با مقاومت مردم روبرو شده‌اند و هر بار نیز چیزی جز شکست عاید آنها نشده است.

وی به نقش بسیار مهم برگزاری رزمایش ها در بهبود توان نظامی بسیجیان اشاره کرد و ادامه داد: باید همواره شاهد برگزاری این رزمایش‌ها با کیفیت مناسب باشیم تا پاسخ محکمی به تهدیدات دشمنان باشد.

استاندار بوشهر به توان بالای بسیجیان استان بوشهر اشاره کرد و افزود: این رزمایش‌ها علاوه بر افزایش توان نظامی و رزمی و دفاعی بسیجیان، شور و نشاط را نیز برای بسیجیان ایجاد می‌کند.

وی بر لزوم توجه به ابعاد فرهنگی در برنامه‌های مختلف تاکید کرد و افزود: در کنار برنامه‌های نظامی باید فضای فرهنگی نیز ایجاد شود و آمادگی بسیجیان در بخش فرهنگی نیز ارتقا یابد.

سالاری با تقدیر از مسئولان و دست اندکاران برگزاری این رزمایش، تصریح کرد: این رزمایش با همت بالای بسیجیان اجرا می شود و نقش مهمی در دست یابی به اهداف مورد نظر دارد.

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز اظهار داشت: بسیجیان ما با تکیه بر آموزه‌های عاشورایی در این رزمایش‌ها شرکت می‌کنند و آمادگی رزمی و دفاعی خود را بالا برده و همچنین برنامه‌های مناسب فرهنگی نیز برگزار می‌کنند.

محمد رضائی بر لزوم هوشیاری و بصیرت‌افزایی تاکید کرد و ادامه داد: بسیجیان باید با تاسی از سید و سالار شهیدان و یارانش در دشت کربلا نسبت به وقایع سکوت نمی‌کنند و همواره در مقابل دشمنان دین و اسلام می‌ایستند.

وی به برخی از وقایع و اتفاقات جهان اشاره کرد و ادامه داد: مردم در ۱۲۰ شهر آمریکا علیه نظام استکبار شعار می‌دهند و پرچم کشور خود را آتش می‌زنند که بیانگر نارضایتی آنها از وضعیت حقوق بشر است.

معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه انقلاب و گفتمان اسلامی ایران منشا تمام قیام‌های جهانی است، تصریح کرد: بیشترین قدرت ایران اسلامی مربوط به تفکرات اسلامی است.

 

مام جمعه بوشهر:

بسیجیان بوشهری نماد ایمان و شهادت هستند

امام جمعه بوشهر گفت: بسیجیان غیرمند استان بوشهر با الگو گرفتن از حماسه عاشورا وسیره روش ائمه اطهار(ع) قدرت و توان روز افزون خود را در دفاع از ایران اسلامی وارزش‌های اسلام به نمایش می‌گذارند.

 

  آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در آغاز رزمایش الی بیت‌المقدس در ساحل دلوار با بیان اینکه استان بوشهر ایستادگی و مقاومت خود را در عرصه‌های گوناگون نشان داده است اظهار داشت: مردم ولایت‌مدار استان بوشهر در تاریخ ثبت کرده که اگر نیروی بر این سرزمین نگاه تعرض آمیزی داشته باشد در مقابل او می‌ایستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه جهان استکبار به ذلالت افتاده است خاطرنشان کرد: امروز جهان سلطه در عرصه‌های نظامی و سیاسی تن به عقب نشینی می‌دهد، نشان از اقتدار ایران اسلامی در پرتو ولایت فقیه است.

صفایی بوشهری با بیان اینکه عقب‌نشینی جهان سلطه در مقابل ایران در پرتو ولایت‌مداری ملت است: اگر جهان سلطه و استکبار جهانی در عرصه‌های بین‎المللی، مذاکرات سیاسی و هسته‎ای تن به عقب‌نشینی تن می‌دهند همه در پرتو ولایت‌مداری، تقوای امت و رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه بسیجیان استان بوشهر در هشت سال دفاع مقدس ولایت مداری خود را نشان داده‌اند افزود: بسیجیان در عرصه دفاع مقدس در زمین، دریا و هوا، ولایت مداری خودشان را ثابت کرده‌اند و سابقه‌ای درخشان در تاریخ ثبت کرده‌اند.

صفایی بوشهری با بیان اینکه بسیجیان استان بوشهر همانند شمشیری بران در مقابل دشمنان هستند افزود: ما امروز در سرزمین رئیسعلی دلواری به رهبر معظم انقلاب قول می‌دهیم تا آخرین قطره خون خود، در کنار او می‌مانیم.

وی افزود: بسیجیان استان بوشهر نماد ولایت مداری و خط مقدم دفاع مقدس در جنوب ایران بوده است.

امام جمعه بوشهربا بیان اینکه بسیجیان بوشهری نماد ایمان و شهادت هستند خاطر نشان کرد: بسیجیان غیرتمند استان بوشهر با الگو گرفتن از حماسه عاشورا وسیره  روش ائمه اطهار(ع) قدرت و توان روز افزون خود را در دفاع از ایران اسلامی وارزش‌های اسلام به نمایش می‌گذارند.


  • 703 بازدید
  • 0 نظر