خوش آمدید

حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی اقدامی برای شروع فتنه‌ای جدید است

موضوعات : سیاسی


پرکره در گفت‌وگو با  ساحلی از فارس:
حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی اقدامی برای شروع فتنه‌ای جدید است

 ائم مقام جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی با انتقاد از حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی گفت: حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه‌های دیگر اقدام قابل پیش بینی برای شروع فتنه‌ای جدید است.
خبرگزاری فارس: حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی اقدامی برای شروع فتنه‌ای جدید است
 

محمد حسین پرکره قائم مقام جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری  ساحلی ، با انتقاد از حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی گفت: حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه‌های دیگر و حتی مراسم مختلف عملی قابل پیش بینی برای شروع فتنه‌ای جدید است.

پرکره ادامه داد: خاتمی به عنوان مهره سوخته جریان اصلاحات نقشی شبیه میرحسین بازی خواهد کرد و البته سرانجامی شبیه سرانجام میرحسین در انتظارش خواهد بود.

این فعال دانشجویی افزود: خاتمی به عنوان مهره سوخته اصلاح‌طلبان بدنامی در تاریخ ایران را به گمنامی و حذف از تاریخ سیاسی ملت ایران ترجیح می‌دهد.

قائم مقام جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی خاطرنشان کرد: خاتمی به مهره بازی سه ضلع پدرخوانده، مردخاکستری و جوان جویای نام که اتاق فکر جریان اصلاحات هستند تبدیل شده است و اینگونه اقداماتش برای نجات از مرگ سیاسی است.

وی گفت: خاتمی قدر عطوفت و رافت دستگاه قضا را بداند و به جای برهم زدن امنیت روانی مردم از اقدامات و عملکردهای ناشایستش که در سال 88 منجر به خاک و خون کشیدن جوانان شد از ملت عذرخواهی کند شاید مقبول ملت افتد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 13 ارديبهشت ماه 1393
  • 595 بازدید
  • 0 نظر