خوش آمدید

جوان حلق آویز شده از مرگ حتمی نجات یافت

 

 

رئیس اورژانس 115 دشتستان در گفتگو با خبر ساحلی  از حلق آویز شدن جوان 23 ساله برازجانی خبر داد و گفت: ساعت 1 بامداد روز جمعه 30 خرداد ماه، جوان 23 ساله برازجانی در منزل شخصی خود را حلق آویز کرد. محمدعلی دهقان افزود: این جوان از خواب بودن خانواده و بی خبری آنها استفاده می کند و در یکی از اتاق های منزلشان، خود را به حلق آویز می کند که در این هنگام ...

خبر ساحلی : رئیس اورژانس 115 دشتستان در گفتگو با خبر ساحلی از حلق آویز شدن جوان 23 ساله برازجانی خبر داد و گفت: ساعت 1 بامداد روز جمعه 30 خرداد ماه، جوان 23 ساله برازجانی در منزل شخصی خود را حلق آویز کرد.

محمدعلی دهقان افزود: این جوان از خواب بودن خانواده و بی خبری آنها استفاده می کند و در یکی از اتاق های منزلشان، خود را به حلق آویز می کند که در این هنگام یکی از اهالی خانواده وی متوجه نبود او می شود و این جوان را در حالی که خود را از طناب دار آویخته شده بود پیدا می کند.

وی اضافه کرد: خانواده این جوان با دیدن وی سریعاً او را از دار به پایین می کشند و با اورژانس 115 دشتستان تماس می گیرند که نیروهای امدادی نیز پس از انجام امدادهای اولیه مصدوم را به بیمارستان منتقل می کنند.

رئیس اورژانس 115 دشتستان ادامه داد: پس از انتقال مصدوم به بیمارستان و تلاش دو روزه کادر درمانی بیمارستان شهیدگنجی برازجان، جوان مذکور از مرگ حتمی نجات می یابد و در حال حاضر وضعیت عمومی وی مساعد می باشد./ب


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 31 خرداد ماه 1393
  • 741 بازدید
  • 0 نظر