خوش آمدید

جلسه شورای آموزش پرورش دلوار برگزار شد

حسن درویشی بخشدار دلوار:

جهت حفظ آئین و سنت های بخش دلوار ،بازی های بومی محلی در اوقات فراغت دانش آموزان برنامه ریزی شود.


به گزارش خبر ساحلی جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه دلوار در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.
حسن درویشی بخشدار دلوار در این نشست بیان نمود: از نگاه ویژه فرماندار تنگستان در توزیع اعتبارات برای آموزش و پرورش منطقه دلوار تقدیر می نماییم.

وی افزود: بخش دلوار در حوزه تعلیم و تربیت و برگزاری مراسمات و برنامه های نشاط اجتماعی یکی از بهترین عملکردها با همکاری مسئولان بخصوص امام جمعه محترم دلوار، شهردار و دهیاران و شوراهای اسلامی بخش را نسبت به سالهای گذشته داشته است.
ایشان ضمن تقدیر از نوسازی مدارس و انجمن خیرین مدرسه ساز استان و اهمیت فرماندار تنگستان در امر افزایش زیرساختهای آموزشی در شهرستان تنگستان  افزود: با پیگیریهای فرماندار تنگستان مراحل ساخت مدرسه میزاکوچک خان در روستای خیش اشکن آغاز شد و مدارس تخریبی و نیمه کاره هر چه زود تر به سرانجام خواهد رسید.
بخشدار دلوار نیز در راستای برنامه ریزی برای بهره بری بیشتر دانش آموزان از اوقات فراغت برای فصل تابستان در بخش دلوار افزود: برنامه های اوقات و فراغت دانش اموزان ، جوانان و نوجوانان بخش دلوار با مشارکت پایگاه های مقاومت بسیج و سپاه ، اموزش و پرورش ، کانون های فرهنگی و قرآنی و ورزش و جوانان با حفظ جهت حفظ آئین ها ، سنت ها و بازی های بومی محلی انجام گردد .
درویشی خاطر نشان کرد: با توجه به گستردگی و تعداد دانش آموزان  این بخش ، استقرار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ضرورتهای توسعه فکری این قشر می باشد .

ایشان در پایان این جلسه بیان نمود: از دهیاران و شوراهای بخش در جهت تقویت بنیه علمی و همکاری لازم با آموزش و پرورش دلوار برای ارتقا سطح کیفی  و عملکرد دانش آموزان تقدیر می نمائیم.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 28 خرداد ماه 1398
  • 256 بازدید
  • 0 نظر