خوش آمدید
خبر ساحلی

جلسه تسهیلات سفر بخش دلوار برگزار شد

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *با برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی‌های لازم ،بخش و شهر دلوار در ایام نوروز آماده استقبال از مهمانان نوروزی و گردشگران خواهد بود.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ،نشست هماهنگی ستاد تسهیلات سفر بخش دلوار با حضور مدیران مربوطه بخش دلوار و شهرستان تنگستان در محل بخشداری دلوار و به ریاست بخشدار برگزار شد.
بخشدار دلوار در این نشست بیان نمود : مردم بخش دلوار با مشارکت نزدیک به 80 درصدی بیشترین مشارکت انتخاباتی در استان و حتی کشور را داشتند  که این بیانگر سابقه دیرینه مردم این دیار در امر ولایت پذیری است.
ایشان سراسر بخش دلوار را گردش‌پذیر اعلام نمود و گفت: با توجه به شرایط ویژه امسال که ایام نوروز متقارن شده با ایام ماه مبارک رمضان ،تدابیر خوبی در امر گردشگری دیده شده که با هماهنگی و تلاش شبانه روزی دستگاهای مربوطه برخی از نواقصات را تا شروع این ایام برطرف خواهیم نمود.
بخشدار دلوار در ادامه افزود : لازم است مراسمات ویژه ای با توجه به ایام ماه مبارک رمضان ، توسط شهرداری دلوار ،دهیاران و دستگاهای متولی  برنامه ریزی و انجام گردد.
وی بیان نمود :ما بعنوان متولیان امر تمام تلاش خود را در امر تسهیل نمودن سفر فراهم خواهیم نمود.
ایشان با توجه به تعطیلی منزل و موزه سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری و امر راهنمایی مسافر افزود: تراکت ها و بروشورهای معرفی نقاط گردشگری و محل اسکان مسافر و فرهنگیان توسط نمایندگی میراث میراث فرهنگی و گردشگری بخش ، شهرداری ، آموزش و پرورش و هلال احمر تنگستان تهیه و چاپ و  در ورودی شهر و بخش دلوار جهت راهنمایی در اختیار مهمانان قرار گیرد .
عالی پور ضمن اعلام برنامه ویژه تسهیلات سفر به مدیران دستگاهای مربوطه گفت:  همه دستگاهای دولتی و خدمات رسان ، امنیتی و انتظامی از آمادگی شبانه روزی لازم  در ایام نوروز  در بخش دلوار برخوردار هستند و یقینا با مشارکت همه مردم و مسافران خاطرات خوب و شیرینی  را برای مهمانان در بخش دلوار رقم خواهند زد.

گزارش تصویری:

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 284 بازدید
  • 0 نظر