خوش آمدید
خبر ساحلی

جشن فرشتگان بی بدیل خداوند کنار ساحل دلواربرگزار شد

جشن فرشتگان بی بدیل خداوند با حضور فرماندار تنگستان و بخشدار دلوار،معاون عمرانی فرمانداری تنگستان،مدیرکل بهزیستی استان ،مدیر آموزش و پرورش منطقه دلوار، مدیر بهزیستی شهرستان تنگستان،شورای اسلامی بندر دلوار و رئیس شورای اسلامی بخش دلوار، توسط کمیته پیشکسوتان شهرستان تنگستان در منطقه نمونه گردشگری دلوار برگزار شد.

به گزارش خبری کیهان ویژه بخش دلوار،کمیته پیشکسوتان تنگستان در ادامه رسالت خود در راستای خدمت رسانی به همنوعان خود ، اینبار بمناسبت هفته بهزیستی در یک اقدام خداپسندانه ، کارناوال زیبای فرهنگی ، تفریحی ورزشی ، کنار ساحل آرام دلوار برای این جامعه هدف که معلولین عزیز را در برمیگیرد ، به منصه ظهور رساند و انها را برای ساعاتی فارغ از هرگونه معلولیت و ناتوانی جسمی ، به مهمانی شادی ونشاط دعوت نمود.

 

این مراسم با قرائت قران وسرود ملی کلید خورد و از طرف رییس کمیته پیشکسوتان تنگستان به مهمانان ارزشمند در این مراسم خوش امدگویی بعمل امد وهفته بهزیستی گرامی داشته شد و دلنوشته ای تقدیم معلولین عزیز نمودند ... بعداز ان گروه شاد بندری با هنرمندی هرچه تمامتر، فرشتگان بی بدیل خداوند را برای ساعاتی به وجد اوردند و به شادی وپایکوبی دعوت کردند ... در ادامه مدیر کل بهزیستی استان دکتر اسدی راد سخنانی ایراد فرمودند و معلولین را مورد لطف وعنایت خود قراردادند.

اینبار نوبت به هنرنمایی تیم هنری استاد اکرامی رسید که سالن را یکپارچه غرق در شور وشادمانی وصف ناپذیری کند و مورد تحسین همگان قرار بگیرند وبا صدای جادویی نی خود وسرانگشتان هنرمندانه استاد دلاور و فرزند خلفش ، روح فرشتگان حاضر در سالن نوازش وبه پرواز دراورند وانها را برای ادامه زندگی امیدوار سازند.

در امتداد این مراسم چند مسابقه شاد و مفرح که قبلا طراحی شده بود در محوطه آزاد سالن برای این فرشتگان برگزار شد که در هر رشته به پنج نفر از برگزیدگان کارت هدیه که توسط شهرداری دلوار تهیه شده بود اهدا شد.

درپایان کلیه مهمانان ارجمند این مراسم بصورت ویژه ودر کنار همدیگر مورد پذیرایی و ضیافت شام قرار گرفتند ودریک قاب تصویر مجلل وبی همتا ، زرین ترین عکس منقش و بیادگار گذاشتند.

فایلهای مطلب
کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 75 بازدید
  • 0 نظر