خوش آمدید

جدیدترین انتصابات در استانداری بوشهر

جدیدترین انتصابات در استانداری بوشهر


ساحلی  با توجه به تأکید ویژه استاندار محترم مبنی بررعایت موازین طرح تکریم و حقوق شهروندی در دستگاههای اجرایی استان ، کمیته طرح تکریم استان با تعیین اعضای آن فعالیت خود را آغاز کرده است.
  استاندار بوشهر در احکامی بازرسان و اعضای کمیته طرح تکریم استان بوشهر را منصوب کردند.
 
به گزارش ساحلی  و به نقل از  اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، دکتر مصطفی سالاری در احکام جداگانه‌ای،  سعید زرین‌فر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی به عنوان بازرس ویژه و رئیس کمیته ، اکبر روشن ضمیر مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری به عنوان بازرس ویژه و دبیر کمیته ، عباس قلی پور مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی به عنوان بازرس ویژه و عضو کمیته ، حجت الاسلام حسین رزمجو مدیر کل دفتر امور اجتماعی به عنوان بازرس ویژه و عضو کمیته ، فاطمه دهقانی مدیر کل دفترامور خانواده و بانوان به عنوان بازرس ویژه و عضو کمیته منصوب  کرد.
 
با توجه به تأکید ویژه استاندار محترم مبنی بررعایت موازین طرح تکریم و حقوق شهروندی در دستگاههای اجرایی استان ، کمیته طرح تکریم استان با تعیین اعضای آن فعالیت خود را آغاز کرده است.
 
مصوبات کمیته طرح تکریم و بازرسان به تمامی دستگاهها ابلاغ می‌شود و بررسی‌های محسوس و نامحسوس بازرسان در گزارش‌های مستمر به استحضار استاندار محترم رسانده می‌شود.

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 30 تير ماه 1393
  • 894 بازدید
  • 0 نظر